Bezprzewodowe sieci z Microsoftu

Bezprzewodowe sieci z Microsoftu

Autor: Autor nieznany

Opublikowano: 11/21/2002, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3154

Microsoft, znany głównie jako producent oprogramowania, zaprezentował na Comdeksie całą rodzinę produktów bezprzewodowych. Jak zapewnia gigant z Redmond, jego modele różnią się od konkurencyjnych nie sposobem działania, ale łatwością instalacji i obsługi.
Nowa rodzina produktów składa się z trzech urządzeń, sprzedawana zaś jest w pięciu wersjach. Podstawowy element, czyli stancja bazowa o oznaczeniu MN-500, jest jednocześnie czteroportowym switchem. Do niego - w zależności od potrzeb - dokupić można albo bezprzewodowy adapter instalowany w porcie USB (MN-510), albo przeznaczoną dla notebooków kartę PCMCIA (MN-520). Dla tych, którzy stawiają na kompletne rozwiązania, Microsoft przeznaczył natomiast zestawy MN-610 (stacja bazowa MN-500 i adapter USB MN-510) lub MN-620 (jw. ale z adapterem PCMCIA).

Najważniejsze jest jednak to, że mimo iż oficjalna premiera opisanych urządzeń odbyła się dopiero na Comdeksie, w USA można je od dłuższego czasu nabyć w sklepach. Dla przykładu: stacja bazowa kosztuje ok. 100 USD, a adapter USB ok. 60 dolarów.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia