Beta Windows Live OneCare 2.0 już dostępna

Beta Windows Live OneCare 2.0 już dostępna

Autor: Marcin Górny

Opublikowano: 7/12/2007, 12:36 PM

Liczba odsłon: 3409

Jak podaje serwis CNET, firma Microsoft wydała oficjalnie pierwszą betę pakietu zabezpieczającego Windows Live OneCare w wersji 2.0. O samym programie pisaliśmy już wcześniej, jednak dla przypomnienia użytkownicy, którzy zainstalują wspomnianą aplikację otrzymają szereg nowych funkcji.

W nowej wersji aplikacja zostanie wzbogacona o takie nowości jak rozbudowane funkcje współdzielenia drukarek, możliwość tworzenia kopii zapasowych zgromadzanych zdjęć on-line na serwerach firmy Microsoft, dzięki specjalnemu kreatorowi program zabezpieczy domowe sieci bezprzewodowe oraz, co najważniejsze, obsługę systemów 64 bitowych. Warto też wspomnieć o nowej funkcjonalności firewalla, który wchodzi w skład produktu. Otóż w Live OneCare 2.0 sam dostosowuje poziom zabezpieczeń zapory połączenia Internetowego, która dodatkowo uzależniona jest od lokalizacji (sieć wewnętrzna domowa lub publiczna).

W porównaniu do konkurencyjnego produktu firmy Symantec Norton 360, usługa pozwalająca na przechowanie kopii zapasowych zdjęć, na serwerach firmy nie będzie darmowa. Aby móc przetestować program, należy udać się na tą stronę internetową.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia