Beta Halo 3 - nie jak demo!

Beta Halo 3 - nie jak demo!

Autor: Marcin Górny

Opublikowano: 2/17/2007, 12:00 AM

Liczba odsłon: 2805

Microsoft zaapelował do oczekujących na Halo 3, by nie traktowali zbliżającej się bety jak rozbudowanej wersji demonstracyjnej. Powinni raczej pamiętać, że celem testów będzie coś zupełnie innego niż zachęcenie do nowej produkcji Bungie niezdecydowanych jeszcze graczy.

Phil Spencer z Microsoft Game Studios rzucił kilka słów na temat zbliżających się beta testów Halo 3 w rozmowie z MTV. Stwierdził m.in., że niemożliwe jest aktualnie powiedzenie kiedy tak naprawdę się odbędą (twórcy ciągle pracują nad szlifowaniem wersji alfa). Dodał również, że pomyłką jest traktowanie bety jako swoistej wersji demo, mającej dać ludziom wyobrażenie o grze i zachęcić ich do niej. Ciągle - jak mówi - będą to przede wszystkim i głównie testy, mające pomóc zespołowi Bungie w osiągnięciu najwyższej jakości.

Mniej więcej w tym samym czasie Bungie poinformowało jak dokładnie przebiegał będzie proces dołączania do testów. Po ich rozpoczęciu, właściciele pierwszej serii egzemplarzy gry Crackdown będą mogli po prostu wejść do jej sekcji Download i pobrać klienta Halo 3. Potem wystarczyło już będzie uruchomienie wersji testowej - również z menu Crackdowna. Jeżeli zaś chodzi o najogólniejszą spodziewaną datę testów, to aktualnie ciągle pozostaje nią "wiosna". Pozostaje nam czekać.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia