Aplikacja Microsoft To-Do trafiła do Mac App Store

Aplikacja Microsoft To-Do trafiła do Mac App Store

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 6/17/2019, 9:19 AM

Liczba odsłon: 1428

Aplikacja Microsoft To-Do to bardzo ciekawe narzędzie, które może nam pomóc w ogarnięciu naszego życiowego/służbowego bałaganu. Choć początkowo spotkała się ze sporym oporem wiernych użytkowników aplikacji Wunderlist, którą zastępuje, to teraz jej funkcjonalność naprawdę zaskakuje. Wszystkie zadania do wykonania i rzeczy, o zrobieniu których powinniśmy po prostu pamiętać, możemy wprowadzić do tej usługi.

Reklama

Możemy to zrobić z poziomu przeglądarki, aplikacji na telefon z Androidem, iOS lub przez aplikację w Windows 10. Nasze zadania są zawsze przy nas, niezależnie od urządzenia, z którego korzystamy. Jest to niezwykle wygodne i naprawdę potrafi zwiększyć naszą produktywność. Właśnie pojawiła się nowa opcja, która ucieszy użytkowników komputerów Apple, a najbardziej tych, którzy z aplikacji korzystali już wcześniej.

Pracując na komputerze, nie są oni już skazani na wersję przeglądarkową, bo do Mac App Store trafiła właśnie osobna aplikacja Microsoft To-Do. Jest ona praktycznie identyczna z wersją dla Windows 10 i pozwala między innymi na synchronizację danych pomiędzy urządzeniami i udostępnianie list. Microsoft na wielu polach otwiera się sukcesywnie na inne platformy i to jest kolejny tego dowód.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia