5GB darmowy Windows Live Hotmail

5GB darmowy Windows Live Hotmail

Autor: Marcin Górny

Opublikowano: 8/15/2007, 1:06 PM

Liczba odsłon: 7591

Firma Microsoft przedstawiła swym użytkownikom uaktualnioną wersję świetnej usługi pocztowej Windows Live Hotmail. Chcąc skutecznie konkurować z innymi dostawcami darmowych skrzynek pocztowych firma postanowiła zwiększyć ilość miejsca na kontach usługi.

Od teraz każdy użytkownik logujący się na swoja pocztę Hotmail zauważy, iż przestrzeń potrzebna na przechowywanie poczty e-mail została powiększyła się do 5GB dla kont bezpłatnych oraz do 10GB dla kont za które trzeba wnosić stosowną opłatę. Oczywiście uaktualnienie przynosi wiele więcej nowości ,między innymi bardzo oczekiwaną opcję usuwania duplikatów kontaktów, opcje tworzenia automatycznych wiadomości jeśli użytkownik nie będzie mógł przez jakiś czas korzystać usługi oraz co ciekawe opcje przekazywania wiadomości na inne konta pocztowe.

Według niepotwierdzonych informacji tworzone jest też specjalne narzędzie, które powoli na łatwą migrację użytkowników chcących zamienić swoje dotychczasowe konta na te oferowane przez usługę Live Hotmail, należy jednak dodać, iż narzędzie nie byłoby tworzone przez firmę Microsoft. Warto jeszcze wspomnieć, iż w oknie usługi pojawił specjalny przycisk „Web Messenger”, co może sugerować iż firma chce w niedługim czasie połączyć te dwie usługi podobnie jak oferuje to na teraz na przykład Gmail czy Yahoo.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia