Zaproszenia do testów bety Office 2010 SP1 rozesłane

Zaproszenia do testów bety Office 2010 SP1 rozesłane

Autor: Barłomiej Wojas

Opublikowano: 10/28/2010, 12:57 AM

Liczba odsłon: 4199

Microsoft rozpoczyna zamknięte beta testy dodatku SP1 dla pakietu biurowego Office 2010 i aplikacji SharePoint 2010. Pierwsze zaproszenia rozesłane zostały do wybranej grupy testerów.

Mimo, że Office 2010 wydany został stosunkowo niedawno Microsoft już teraz planuje wydanie dla niego pakietu zbiorczych aktualizacji i poprawek. W treści rozesłanych do grona szczęśliwych testerów zaproszeń nie ujawniono czego spodziewać się można wraz z nadejściem dodatku. Spekuluje się, że największej aktualizacji doczeka się klient pocztowy Outlook 2010. Zintegrowany ma on zostać z usługą SkyDrive, umożliwiając łatwe wysyłanie do znajomych albumów i zdjęć, jak ma to miejsce w Windows Live Essentials Mail. Także wiele innych funkcji i usprawnień z Windows Live Essentials 2011 zaimplementowanych może być w Office 2010 SP1.

Według danych opublikowanych przez serwis Geeksmack testy rozpocząć się mają jeszcze w tym roku. Niepotwierdzone informacje donoszą, że SP1 dla Office'a 2010 oficjalnie pojawi się na początku przyszłego roku.

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-sends-out-office-and-sharepoint-2010-sp1-invites

Warsztaty: Bezpieczna praca w chmurze z Microsoft 365 Business Premium
Warsztaty: Bezpieczna praca w chmurze z Microsoft 365 Business Premium

Wydarzenia