Wystartowała oficjalna witryna Windows 10 Launch

Wystartowała oficjalna witryna Windows 10 Launch

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
11:01
28.07.2015
0 komentarzy
2683 wyświetlenia

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Microsoft udostępni swój nowy system operacyjny użytkownikom Windows 7 i Windows 8 już jutro, umożliwiając im zaktualizowanie ich komputerów PC i tabletów do Windows 10 zupełnie za darmo. Z okazji rozpoczęcia kolejnego rozdziału w historii firmy, Microsoft przygotował dla nas nową witrynę internetową, poświęconą w całości premierze i promocji nowego Windows.

Strona Windows 10 Launch zawiera w sobie garść cennych informacji o nowym systemie, plus kilka dodatkowych elementów, takich jak interaktywna mapa opinii o Windows 10, zrealizowana w oparciu o tweety nadsyłane przez podekscytowanych i wyczekujących go użytkowników z całego świata. Skoro już jesteśmy przy Tweeterze, Microsoft przedstawia i zachęca nas także do czynnego korzystania z hasztagu #UpgrateNewWorld szerzącego nową inicjatywę korporacji o tej samej nazwie, której celem jest przeznaczenie 10 milionów dolarów pomocy dla 10 globalnych i 100 lokalnych organizacji charytatywnych, starających się o poprawę obecnej sytuacji najbardziej potrzebujących ludzi na świecie. O tym, która z globalnych organizacji poza ustaloną już dziewiątką otrzyma tego rodzaju wsparcie, zdecydują sami użytkownicy w stosownym głosowaniu.

Na nowej stronie nie zabrakło też miejsca na znaną Wam już serię materiałów promocyjnych, w ramach której Microsoft przedstawia nam 10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10. Prócz tego jest tam również cała masa zdjęć, dokumentów i pozostałych materiałów wideo, szczegółowo przedstawiających możliwości oferowane w ramach nowego systemu operacyjnego Windows. Materiały te dostępne są oczywiście w języku angielskim. Na szczególną uwagę zasługuje tu Szybki przewodnik w formacie Word, który zbiera w sobie najważniejsze informacje o nowych funkcjach systemu Windows 10. Jeśli jednak na bieżąco odwiedzacie nasz portal i czytacie dostępne w nim wpisy i publikacje, dokument ten raczej już niczym nowym Was nie zaskoczy.

Witryna Windows 10 Launch dostępna jest pod adresem blogs.windows.com/launch.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor