Mixer Go to teraz Mixplay for Mixer. Co nowego w aplikacji?

Mixer Go to teraz Mixplay for Mixer. Co nowego w aplikacji?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:08
11.01.2019
308 wyświetleń

Mixer to wprawdzie dziecko Microsoftu, ale niektórzy uważają, że pod Windows 10 lepiej jest używać jego zewnętrznego klienta. Wynikiem tego jest popularność nieoficjalnej aplikacji Mixer Go. Ta otrzymała właśnie dużą aktualizację z nowym designem, a przy okazji i ze zmianą nazwy.

Mixplay for Mixer pozwala na interakcję z kanałami i użytkownikami, oglądanie transmisji, zarządzanie kontem, edycję własnego kanału i wiele innych rzeczy - słowem to, co powinien mieć bogaty klient platformy. Deweloperzy twierdzą wręcz, że Mixplay jest jedynym prawdziwym klientem Mixera pod Windows, który umożliwia czerpanie wszystkich korzyści z tej interaktywnej platformy streamingowej.

Według twórców aplikacja została "kompletnie przebudowana", otrzymując m.in. wsparcie dla protokołu Faster than Light (FTL) Mixera, co gwarantuje obniżenie latencji. Kolejnym istotnym dodatkiem jest tryb picture-in-picture, nazywany w aplikacji "trybem kompaktowym". Mixplay wspiera teraz listy szybkiego dostępu po kliknięciu prawym przyciskiem myszy aplikacji i umożliwia przypinanie wybranych kanałów Mixera do paska zadań, by mieć je pod ręką. Inne nowości w tej aktualizacji to wsparcie dla wspólnego streamingu, emoji w czacie, naklejki Season 2 i klipy.

Mixplay for Mixer rzeczywiście wydaje się najlepszą opcją, jeśli chcemy oglądać transmisje z Mixera na PC. Aplikację można pobrać z Microsoft Store. Analogicznie, jeśli wolicie oglądać streamy na telefonie, oficjalną aplikację Mixera pobrać możecie z App Store lub Sklepu Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/mixer-go-uwp-app-gets-a-major-update-and-rebrands-as-mixplay-for-mixer

Polecamy również w kategorii Gry