Konferencja IT Academic Day w Sosnowcu

Konferencja IT Academic Day w Sosnowcu

 Adam Stępień
Adam Stępień
21:58
10.11.2010
2826 wyświetleń
We wtorek 16 listopada 2010 r. w Sosnowcu odbędzie się techniczna konferencja z cyklu IT Academic Day. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego. Pojawią się firmy: Microsoft, Comarch i Future Processing.

IT Academic Day to cykl konferencji informatycznych organizowanych na uczelniach w całej Polsce przez studentów z Grup .Net oraz Grup IT. Udział w wydarzeniu to możliwość zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmie również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę w świecie technologii Microsoft. Sponsorem IT Academic Day jest firma PricewaterhouseCoopers. Patronem medialnym wydarzenia zostało CentrumXP.pl, a sponsorem nagród dla uczestników właściciel Portalu - firma Onex Group.

Więcej informacji o IT Academic Day znajduje się na stronie microsoft.com/poland oraz itad.pl. Rejestracja odbywa się na stronie CodeGuru.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne