Xbox 360 po dwóch latach otrzymuje nową aktualizację

Xbox 360 po dwóch latach otrzymuje nową aktualizację

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 5/24/2018, 12:26 PM

Liczba odsłon: 4488

Konsola Xbox 360 otrzymała właśnie pierwszą od dwóch lat aktualizację dashboardu. Wersja oznaczona numerem 2.0.17526.0 jest już dostępna do pobrania dla użytkowników, których konsola połączona jest z siecią. Zmiany nie mają większego znaczenia, ale dobrze wiedzieć, że Microsoft nie zapomniał o swojej starszej konsoli. Ostatni raz aktualizacja dla Xbox 360 pojawiła się we wrześniu 2015 roku.

Xbox 360 po dwóch latach otrzymuje nową aktualizację

W czasach swojej świetności Xbox 360 otrzymywał regularne aktualizacje dashboardu. Część z nich wprowadzała duże zmiany w interfejsie i funkcjonalności, a inne dotyczyły zabezpieczeń czy stabilności w działaniu. Ostatnia większa aktualizacja dashboardu miała miejsce we wrześniu 2015 roku i wprowadzała zmiany w kanale aktywności, umożliwiając graczom interakcję z elementami udostępnionymi przez znajomych oraz publikowanie własnych postów. Ostatnia aktualizacja oprogramowania w ogóle była marcu 2016 roku. Wtedy Microsoft informował, że wprowadzone zostały poprawki mniejszych błędów oraz poprawiono stabilność oraz wydajność systemu.

Po dwóch latach przyszedł czas na kolejną aktualizację konsoli Xbox 360. Wersja oznaczona numerem 2.0.17526.0, podobnie jak aktualizacja sprzed dwóch lat, nie wprowadza do konsoli żadnych nowych funkcji czy zmian w interfejsie, ale dostarcza poprawki pomniejszych błędów i usprawnienia w działaniu. Microsoft nie podaje jakich konkretnie błędów dotyczą wprowadzone łatki. Aktualizacja zostanie pobrana i zainstalowana automatycznie po połączeniu konsoli z siecią.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia