Data publikacji malejąco

Surface Studio

Pierwszy w Polsce test Surface Dial

Autor: Mateusz Miciński

Opublikowano: 1/18/2019, 9:57 PM

Liczba odsłon: 3498

7 lutego do sprzedaży w Polsce trafi cała seria nowych urządzeń Surface, w tym pokrętło Surface Dial. Przed Wami pierwszy w Polsce test koła.

Czy powstanie Surface Studio Pro lub Surface Studio 2?

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 3/16/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 4996

Przychodzi taki czas, że każdy sprzęt należy wymienić. Czasem jest to kwestia naprawy bądź zużycia, jednak w kwestii komputerów głównym powodem jest zwykle postęp technologiczny bądź niewystarczająca moc obliczeniowa. Tym razem zajmiemy się kwestią rozwoju Surface Studio, oraz zastanowimy nad jego przyszłością. Czy powstanie jego następca, lub nowsza wersja? To właśnie postaramy się dla Was zrewidować z faktami.

Surface Studio jako narzędzie pracy

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 3/9/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 4526

Mamy już za sobą zarówno omówienie zarówno parametrów Surface Studio, jego budowy oraz wydajności jaką oferuje. Nastał więc czas, by skupić się na jego praktycznym zastosowaniu. Z tego artykułu dowiecie się, w jakich dziedzinach najlepiej sprawdza się Surface Studio, oraz w jakiej pracy może okazać się najbardziej użyteczny. Bez obaw, nie mamy tu na myśli tylko grafików i projektantów, zajmiemy się również mniej oczywistymi odbiorcami Surface Studio

Surface Studio vs reszta świata

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 3/2/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 5024

Gdy chodzi o urządzenia elektroniczne, każde z nich ma swoją konkurencję. iPhone rywalizuje z Samsungiem Galaxy, zaś Xbox z PlayStation. Nie inaczej jest w przypadku Surface Studio, również AiO Microsoftu ma swoją konkurencję. Weźmiemy pod lupę zarówno ją, jak i rozwiązania oferowane przez konkurencję, by prześwietlić ich słabe oraz mocne strony. Nie obędzie się również bez komentarza do każdego z elementów zestawienia.

Co drzemie w Surface Studio?

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 2/23/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3812

Wiele osób ma zastrzeżenia odnośnie komponentów wykorzystanych w Surface Studio, dotyczą one zazwyczaj ich niskiej wydajności w porównaniu do ceny jaką przyjdzie nam zapłacić za ten sprzęt. Czy jednak na pewno są one tak słabe? Postanowiliśmy to sprawdzić, zarówno w czynnościach do jakich Surface Studio było przygotowane, jak i w takich, których producent nie brał pod uwagę. Artykuł temu poświęcony nie będzie jednak bezładną zbieraniną suchych danych: wszystko przeanalizujemy i skrupulatnie opiszemy.

Surface Studio - od czego się zaczęło?

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 2/16/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 2808

Często wraz z momentem wypuszczenia na rynek przełomowego urządzenia zapomina się o tym, co przyczyniło się do jego powstania. Gdy zapytamy przeciętnego użytkownika, jak powstał jego sprzęt i dlaczego wygląda właśnie tak, zwykle nie będzie w stanie odpowiedzieć z sensem. Specjalnie dla Was prześledziliśmy historię powstawania Surface Studio, by opowiedzieć ją Wam kompletną, bez pomijania jakiegokolwiek szczegółu.

Nowy lider w dziedzinie AiO - Surface Studio

Autor: Amadeusz Labuda

Opublikowano: 2/9/2017, 12:00 AM

Liczba odsłon: 3235

Microsoft zdrowo namieszał ostatnimi czasy na rynku komputerów All-in-One. Dokonał tego oczywiście pokazując światu najnowszy element linii Surface, czyli Surface Studio. Sprzęt ten wprawia w osłupienie nie tylko swoimi walorami czysto użytkowymi, ale również arcyciekawą stylistyką. Postaramy się opowiedzieć Wam możliwie jak najdokładniej, co czyni go tak wyjątkowym, i jak na pracę na nim wpływa jego charakterystyczna budowa.