Data publikacji malejąco

HoloLens

HoloLens dla graczy?

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 21.03.2017, 00:00

Liczba odsłon: 5277

Niewątpliwie wielu z Was zastanawia się nad tym, jak może wyglądać granie w goglach, które przenoszą wirtualny świat do nas, a nie odwrotnie. Postaramy się przestawić możliwości HoloLens w dziedzinie gamingu. Co prawda na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze zbyt wielu aplikacji tego typu na gogle Microsoftu, ale być może widząc ich możliwości, twórcy gier zaczną wykorzystywać potencjał HoloLens wydając na nie nowe tytuły.

Jak można wykorzystać HoloLens w domu?

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 14.03.2017, 00:00

Liczba odsłon: 5102

Zastanawialiście się może nad tym, jak wykorzystalibyście HoloLens w domu? Jeżeli nie, to zrobimy to za Was. Opowiemy Wam o możliwościach wirtualnych gogli, w jakim celu można wykorzystać ich potencjał, a także jak w prosty sposób poprawić komfort używania urządzenia. Udowodnimy, że codzienne obowiązki w domu mogą być przyjemniejsze, a relaks jeszcze bardziej owocny.

Historia pierwszych gogli od Microsoft

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 7.03.2017, 00:00

Liczba odsłon: 4979

Na początku był… No właśnie, co było na początku w przypadku HoloLens? Gogle Microsoftu nie wzięły się przecież z kapelusza, są za duże… Dziś postaramy się Wam opowiedzieć o tym, jak przebiegał proces tworzenia myśli gogli wirtualnej rzeczywistości oraz etap tworzenia ich fizycznie.

Pierwsze wrażenia użytkowania HoloLens

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 28.02.2017, 00:00

Liczba odsłon: 5093

Nareszcie! Tym razem nie będzie teorii „co, jak i dlaczego”. Dzisiaj podzielimy się z Wami wrażeniami, z jakimi możemy się spotkać podczas korzystania z (arcy)dzieła Microsoftu. Opowiemy o tym, co nas zaskoczyło, a co rozczarowało. Przedstawimy zalety oraz wady tego urządzenia potwierdzając to obfitą galerią zdjęć, jaką specjalnie przygotujemy. Jeżeli zastanawiacie się jak to jest korzystać z HoloLens, to niniejszy artykuł przybliży Wam tę wizję. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić gogli wirtualnej rzeczywistości, to możemy Was zapewnić, że pierwszy raz nie zawsze musi boleć… Jak w przypadku innych gogli, w których nie widzimy otoczenia.

Co drzemie w goglach Microsoftu?

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 21.02.2017, 00:00

Liczba odsłon: 4362

Zastanawialiście się może, co pozwala „zwykłym” goglom tworzyć hologramy, które widzimy? Ba, z którymi możemy wchodzić w interakcję? Przedstawimy Wam informacje o budowie i podzespołach gogli, które dają nam właśnie te możliwości. Opowiemy też jaki wpływ mają na dostępne w HoloLens funkcje. Będzie to również odpowiedź na często zadawane pytanie: „A gdzie to ma kabel?”

HoloLens - nowy wymiar rzeczywistości

Autor: Damian Lisak

Opublikowano: 14.02.2017, 00:00

Liczba odsłon: 3941

Nie od dziś wiadomo, że w temacie wirtualnej rzeczywistości, Microsoft też ma coś do powiedzenia. I to nawet sporo. Kiedy inni producenci sprzętu skupiają się na przeniesieniu użytkownika do wirtualnego świata, Microsoft robi duży krok do przodu – przenosi wirtualny świat do nas. W tym artykule opowiemy Wam, jak wygląda wizja przyszłości oczyma Microsoftu.