Użytkownicy rozczarowani Xbox Music dla Windows

Użytkownicy rozczarowani Xbox Music dla Windows

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
16:53
08.11.2012
2503 wyświetlenia

Użytkownicy nie są zadowoleni z aplikacji Xbox Music dla systemów Windows 8 i RT. Ich zdaniem poprzednie programy, Zune i Windows Media Player były bardziej funkcjonalne.

Na forum portalu Neowin, użytkownicy postanowili wyrazić swoje opinie na temat nowego programu Xbox Music. Zdaniem forumowiczów aplikacja jest niedopracowana i nie spełnia ich oczekiwań. Swoje zdanie argumentują brakiem wybranych funkcji, które polubili w poprzednich programach, czy też dziwnymi zachowaniami aplikacji, jak choćby próbami pobierania muzyki przy wyłączonym w programie dostępie do chmury. Użytkownicy narzekają na brak możliwości oceniania utworów - funkcji przydatnej miłośnikom Zune, w którym można było automatycznie utworzyć listę odtwarzania z ulubionych piosenek. Na negatywną opinię o aplikacji wpływa również brak opcji sortowania wg artystów oraz to, że już przy kilku tysiącach utworów wydajność całego programu wyraźnie spada.

Xbox Music

Jak widać Microsoft będzie musiał jeszcze trochę popracować nad Xbox Music, chcąc przekonać użytkowników do przesiadki na nową aplikację. Na razie jednak spora ich część chwali sobie odtwarzacz Zune, a nowej aplikacji używa jedynie do darmowego streamingu muzyki, narzekając na pozostałe funkcje.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/from-the-forums-disappointment-with-the-xbox-music-app-in-windows-8

Polecamy również w kategorii Windows Media Player