Surface Go najlepszym prezentem na gwiazdkę

Surface Go najlepszym prezentem na gwiazdkę

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
14:12
04.12.2018
1279 wyświetleń

Sezon świąteczny czas zacząć - Microsoft już to zrobił, między innymi za pomocą nowego spotu reklamowego Surface Go. Nie obyło się bez kąśliwych uwag na temat bezpośredniej konkurencji najtańszego Surface, jaką stanowi iPad. Takie posunięcie absolutnie nie dziwi, skoro to właśnie tablet jest jednym z najczęściej wybieranych prezentów pod choinkę. Microsoft skierował reklamę do babci, która ma dylemat, czy kupić wnuczce iPada. Spot ten dylemat bardzo celnie rozwiewa.

iPad jest dla dzieci i jarałam się nim, jak miałam 6 lat. Teraz mam dziesięć lat i potrzebuję prawdziwego narzędzia do pracy, by wspierać mój rozwój. - takie przesłanie w rytm znanej świątecznej piosenki śle swojej babci śpiewająca dziesięciolatka.

Microsoft tym sposobem odpowiada na próby stworzenia przez Apple z iPada Pro realnej alternatywy dla normalnego komputera. Zdaniem giganta z Redmond to żadna konkurencja, a nigdzie nasze dzieci i wnuczki nie nauczą się tak dobrze programowania, jak na Surface Go. Jeśli chcemy, by nasze pociechy nie wykorzystywały nowego urządzenia jedynie do zabawy, to wybór jest tylko jeden - Surface.

Gdzie leży prawda? Jak zawsze pośrodku, choć trzeba przyznać, ze oba urządzenia mają swoje zalety. Surface Go to jednak pełnoprawny komputer, a tabletowy interfejs i możliwość korzystania z Surface Pen sprawiają, że jest to naprawdę wygodne i podręczne urządzenie - zwłaszcza dla małych, dziecięcych rączek. Czy Wam podoba się nowa reklama Microsoftu? Dajcie znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-goes-after-apple-again-with-new-surface-go-ad-targeting-ipad/

Polecamy również w kategorii Surface Go