Plugin do Firefoksa od Microsoftu

Plugin do Firefoksa od Microsoftu

 Marcin Górny
Marcin Górny
16:15
17.04.2007
8336 wyświetleń
Firma Microsoft wydała oficjalny plug-in pozwalający na bezproblemową obsługę strumieniów multimedialnych przez Firefoksa. Tego raczej się nikt nie spodziewał - producent Internet Explorer przygotował specjalny dodatek dla swojego największego konkurenta na tym polu.

O problemach, których doświadczali użytkownicy tej przeglądarki wiadomo było od dawna: podczas próby odtwarzania niektórych plików w Internecie zamiast okna odtwarzacza widoczne było puste okno. Do niedawna nieoficjalnym sposobem pominięcia tego typu niedogodności było znalezienie trzech specjalnych plików DLL i skopiowanie ich do folderu głównego przeglądarki. Według przedstawicieli Microsoft wtyczka została stworzona właśnie dla tych użytkowników i dowodzi, iż firma chce współpracować z twórcami alternatywnych przeglądarek.

Plug-in współpracuje z odtwarzaczem multimedialnym Windows Media Player od wersji 6.4 i z systemami Windows XP SP2 oraz Vista w edycjach 32 i 64 bitowych. Zainteresowanych zapraszamy na stronę Firefox Add-ons.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.infoworld.com/article/07/04/17/HNfirefoxmediaplayer_1.html

Polecamy również w kategorii Windows Media Player