Jak szybko udostępniać dane komputerom w pobliżu

Jak szybko udostępniać dane komputerom w pobliżu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:10
08.05.2018
2 komentarze
1091 wyświetlenie

Można się spotkać z opinią, że April 2018 Update mógłby spokojnie nosić nazwę Productivity Update (analogicznie do Creators Update) z racji swojej zawartości. Zawartość ta jest ukierunkowana na zwiększenie płynności działania i ułatwienie codziennej pracy z komputerem. Koronnym przykładem jest tu opisywany przez nas wcześniej Timeline. Jednak to nie jest jedyny przykład.

Udostępnianie w pobliżu April 2018 Update

Near Share, czyli Udostępnianie w pobliżu to kolejna z funkcji April 2018 Update, która ma za zadanie usprawnić tak prozaiczną czynność, jak udostępnianie plików komputerom w naszym bezpośrednim otoczeniu. Teraz nie trzeba wysyłać maili czy używać pendrive'a. Jak działa Udostępnianie w pobliżu, jak je aktywować i jak z niego skorzystać — wszystko wyjaśniliśmy w naszym kolejnym wideoporadniku na temat nowości w April 2018 Update.

Nowości jest więcej, a my opowiemy o każdej z najbardziej interesujących funkcji. Już wkrótce na naszym kanale na YouTube więcej materiałów na temat nowości w April 2018 Update! O wszystkim na bieżąco informujemy Was na CentrumXP oraz na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i Twitterze


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XzKndYBnDSQ

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Abc 12:16 08.05.2018

    Nie wyobrazam sobie nic prostszego niz katalog wspoldzielony w urzadzeniach podpietych do jednej sieci (np przez wifi)

  • Karol 20:24 08.05.2018

    Near Share przez Bluetooth 5.0 jest jeszcze bardziej prostrze a przede wszystkim praktyczniejsze. Nie potrzeba sieci. Nie potrzeba logowania po przerwaniu lub zamknięciu i zlikwidowaniu połączenia. Dane można wymieniać między przypadkowymi użytkownikami. Ogromna oszczędność baterii w przeciwieństwie do WiFi, które pożera energię w bardzo krótkim czasie.

Skomentuj

Autor