10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Sklep Windows

10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Sklep Windows

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
11:30
30.07.2015
5 komentarzy
2685 wyświetleń

Dziesiątym, i zarazem ostatnim w ramach znanej już wszystkim serii filmów reklamowych powodem, dla którego powinniśmy bez wahania zaktualizować nasze systemy do Windows 10 jest nowy, ujednolicony Sklep Windows.

Sklep Windows gromadzi w sobie wszystkie darmowe i płatne aplikacje uniwersalne na platformę Windows 10, oferując jednocześnie dostęp do gier, filmów, serialów telewizyjnych oraz muzyki. Pozyskując treści bezpośrednio ze Sklepu mamy pewność, że zakupione tam aplikacje są w pełni zgodne z systemem Windows 10, a co najważniejsze, są w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie naruszają naszej prywatności.

W przypadku platformy Windows 8 mieliśmy do dyspozycji dwa osobne sklepy - jeden dla Windows 8, drugi dla Windows Phone 8. Nowy Sklep Windows stanowi połączenie obu swoich poprzedników, co umożliwia nam poszukiwanie konkretnej aplikacji bez względu na urządzenie, na którym będziemy ją wykorzystywać. Po pobraniu dowolnej spośród dziesiątek tysięcy darmowych i płatnych aplikacji uniwersalnych można ją z powodzeniem zainstalować na komputerze, smartfonie czy tablecie, a w trakcie korzystania z niej wygodnie przełączać się między tymi urządzeniami.

Powyższy filmik jest ostatnim materiałem reklamowym Windows 10, mającym za zadanie zachęcić nas do szybkiej aktualizacji do tego systemu obecnych wersji Windows. Jeśli przegapiliście którykolwiek z tej 10-odcinkowej serii powodów, by zaktualizować system do Windows 10, odsyłamy Was do zbierającego je w jedną całość artykułu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

 • emilian 14:45 30.07.2015

  A co z uczestnikami WINDOWS INSIDER ...... JAK I LIEDY OTRZYMAMY RTM???

 • Pablo 14:56 30.07.2015

  @emilian, pobierz narzędzie do aktualizacji systemu: http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10. Skorzystałem z niego, nie czekając, aż mnie Microsoft powiadomi, że mogę instalować.

 • emilian 16:52 30.07.2015

  ok a co z reinstalacją takiego systemu skąd wziąć klucz do niego???

 • Krzysiek 19:31 30.07.2015

  @emilian: W teorii na tym samym urządzeniu przy następnej czystej instalacji nie będziesz nawet musiał wpisywać klucza (jeśli wyświetli Ci się ekran z kluczem, możesz go pominąć). Przy ponownej aktywacji system będzie wiedział, że ten komputer jest już aktywowany. Windows 10 oferowany w ramach aktualizacji jest systemem w wersji OEM, a tym samym przypisany jest do Twojego komputera. Tak to przynajmniej rozumiem na podstawie dostępnych wypowiedzi w sieci i informacji zewnętrznych. Ale najpierw musisz aktywować system w ramach uaktualnienia, niejako przypisując ten system do swojego komputera.

 • emilian 10:06 31.07.2015

  W systemie w polu aktywacja mam juz info ze SYSTEM WINDOWS ZOSTAŁ AKTYWOWANY

Skomentuj

Autor