Data publikacji malejąco

Microsoft Expression Studio

Expression Media Reader

Autor: Robert Żuber

Opublikowano: 15.09.2007, 00:00

Liczba odsłon: 7294

Od pewnego już czasu da się zauważyć trend, wedle którego Microsoft przygotowując komercyjne programy do tworzenia wszelkiego typu prezentacji, wirtualnych katalogów, czy innych multimedialnych i tekstowych dokumentów, udostępnia zupełnie za darmo aplikacje stworzone wyłącznie do otwierania tego typu danych i tym samym zaprezentowania ich treści.

Microsoft Expression Media Encoder

Autor: Dawid Długosz

Opublikowano: 14.09.2007, 00:00

Liczba odsłon: 8022

Aplikacja Microsoft Expression Media Encoder jest kolejnym programem wchodzącym w skład pakietu Microsoft Expression Studio . Właśnie została wydana finalna wersja tego narzędzia. Przyjrzyjmy mu się z bliska.

Microsoft Expression Media

Autor: Robert Żuber

Opublikowano: 15.07.2007, 00:00

Liczba odsłon: 20518

Kolejnym składnikiem znakomitego pakietu Microsoft Expression, przygotowanego przez firmę z Redmond, który chcielibyśmy Państwu przedstawić jest program Expression Media .

Microsoft Expression Design

Autor: Robert Żuber

Opublikowano: 17.06.2007, 00:00

Liczba odsłon: 39945

Swego czasu prezentowaliśmy Państwu na łamach CentrumXP.pl opis (wtedy wersji beta) znakomitego programu prosto ze stajni w Redmond, mianowicie Microsoft Expression Design . Już wtedy programiści giganta branży systemów operacyjnych (i nie tylko) stanęli na wysokości zadania.

Microsoft Expression Web

Autor: Paweł Wujczyk

Opublikowano: 2.09.2006, 00:00

Liczba odsłon: 45566

Programy z pakietu Expression Studio to zbiór narzędzi pozwalających tworzyć aplikacje, strony internetowe oraz efektowną grafikę. Expression Design służy do kreowania grafiki, natomiast Expression Blend pozwala budować interfejsy do aplikacji oraz tworzyć animację, Microsoft Expression Web natomiast jest programem za pomocą, którego możemy tworzyć strony internetowe. Przyjrzyjmy się bliżej ostatniej z wymienionych aplikacji.

Microsoft Expression Blend

Autor: Paweł Bogaliński

Opublikowano: 29.04.2006, 00:00

Liczba odsłon: 38820

Dla użytkowników komputerów, nazwa tworzonego nowego narzędzia giganta z Redmond, zapewne nic nie mówi. Jednakże każdy z nich musi sobie zdać sprawę, że właśnie ten program może wprowadzić ogromne zmiany na rynku oprogramowania służącego do tworzenia animacji, oraz bogatych w najwyższej jakości grafikę aplikacji, obsługujących wizualny interfejs użytkownika.