Portal CentrumXP
Eksperci Technologii Microsoft

Specjaliści, dla których praca stała się pasją

Nieprzerwanie od 17 lat jesteśmy wydawcą najpopularniejszego w polskim Internecie portalu poświęconego produktom Microsoft – CentrumXP. Od niego wszystko się zaczęło. Na CentrumXP dzielimy się z naszymi czytelnikami najnowszymi informacjami i ciekawostkami ze świata Microsoft.

Wiedzę na temat oprogramowania Microsoft przekazujemy także za pośrednictwem autorskich szkoleń stacjonarnych i e-learningowych. Nasze kompetencje potwierdzają liczne tytuły i nagrody m. in. prestiżowy tytuł Partnera Roku Microsoft 2016 w Polsce. Za sprawą znakomitych wyników sprzedażowych Office 365 na świecie – zostaliśmy globalnym Finalistą 2017 Microsoft Partner of the Year Awards. Wyróżnienia te świadczą o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie w zakresie sprzedaży produktów marki i szerzeniu wiedzy na temat technologii Microsoft.


Nieustannie się rozwijamy i utrzymujemy najwyższą jakość świadczonych usług i co więcej – stale poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty. Jako profesjonalny sprzedawca oprogramowania Microsoft, nie tylko gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi i najlepsze ceny, lecz także wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie wyboru licencji. Jako pierwszy Partner Microsoft w Polsce uruchomiliśmy automatyczną sprzedaż licencji elektronicznych, dzięki czemu oprogramowanie dostarczane są w momencie zakupu, o dowolnej porze dnia i nocy.

Partner Roku Microsoft 2017


Nasz zespół

Mateusz Miciński

Mateusz Miciński

Mateusz.Micinski@OnexGroup.pl

Redaktor Naczelny

Informatyk i pasjonat technologii firmy Microsoft. Firmę tę traktuje jak swoją religię, a system Windows jak swojego Boga. Z zamiłowania programista .NET i tester oprogramowania Microsoft. Wielki fan Formuły 1, meteorologii oraz kartografii. Na co dzień kierownik oddziału w Sosnowcu, szkoleniowiec produktów Microsoft i nasz specjalista od szkoleń e-learningowych.

Wojciech Błachno

Wojciech Błachno

Wojciech.Blachno@OnexGroup.pl

Redaktor

Humanista z duszą komputerowego maniaka. Niepoprawny miłośnik gadżetów i wszelkich nowinek technologicznych. Z drugiej strony wielbiciel literatury i szeroko pojętego słowa pisanego. Z wykształcenia informatyk, bibliotekarz oraz edytor.

Maja Lazurowicz

Maja Bochenek

Maja.Bochenek@OnexGroup.pl

Korektorka

Zakochana w Paryżu i wszystkim co francuskie. Pasjonatka jeździectwa i narciarstwa. Uwielbia podróżować i fotografować. W pracy spełnia się na stanowisku tłumacza języka francuskiego, a także szlifuje swój kunszt aktorski występując w roli prowadzącej wideonewsy.

Łukasz Klimkiewicz

Łukasz Klimkiewicz

Lukasz.Klimkiewicz@GrupaCentrumXP.pl

Redaktor

Technik informatyk, politolog, dziennikarz z zamiłowania. Pasjonat nowoczesnych technologii, głównie rozwiązań firmy Microsoft. Fan gier wideo, niskoligowej piłki nożnej i punk rocka. >Na co dzień zajmujący się e-learningiem w Onex Group.

Arkadiusz Partyka

Arkadiusz Partyka

Arkadiusz.Partyka@OnexGroup.pl

Redaktor

Informatyk z wykształcenia i redaktor z zamiłowania. Pochłania certyfikaty Microsoft jak odkurzacz. Wolne chwile spędza aktywnie, jednakże w miarę możliwości podnosi swoje umiejętności programistyczne. Zdolny, ambitny i z pasją podchodzi do każdego realizowanego szkolenia oraz artykułu.

Krzysztof Sulikowski

Krzysztof Sulikowski

Krzysztof.Sulikowski@GrupaCentrumXP.pl

Redaktor

Pasjonat komputerów od najmłodszych lat. Informatyk i kulturoznawca, który stara się łączyć obie te pasje poprzez pisanie. W wolnych chwilach zajmuje się pracą z dźwiękiem, grafiką komputerową, XX-wieczną literaturą i grami cRPG.