Znaleziono buga - w tym tygodniu raczej bez nowych buildów Windows Insider

Znaleziono buga - w tym tygodniu raczej bez nowych buildów Windows Insider

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:14
19.08.2020
1825 wyświetleń

Wygląda na to, że oczekiwanego na ten tydzień wydania kompilacji Insider w kanale Dev nie będzie. Zespół Windows Insider wyjaśnia na Twitterze, że przełożył dzisiejszą aktualizację po odkryciu buga w kandydacie na to wydanie. Dobre wieści są takie, że zespół nadal szuka sposobu na udostępnienie nowszej kompilacji, jednak czy zdąży przed końcem tygodnia — tego nie wiadomo.

Od lipca Microsoft udostępnia buildy Windows 10 w kanale deweloperów (dawniej Fast Ring) praktycznie co tydzień. W odróżnieniu od wcześniejszych tradycji nie są one oznaczane jako "21H1", jako że zespół używa kanału Dev, by testować funkcje, które mogą trafić do dowolnej dużej aktualizacji, wliczając w to nawet 20H2. Kilka takich nowości zdążyło już przeniknąć do teoretycznie wcześniejszego wydania.

Programiści nie dali znać, o jakiego buga chodzi, ale zapewne musi być znaczący, skoro zaważył o tej decyzji. No cóż, lepiej poczekać, niż się męczyć.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/no-new-windows-10-insider-dev-build-today-and-there-may-not-be-one-this-week-due-to-a-blocking-bug

Polecamy również w kategorii Windows Insider