Darmowy weekend z Xbox Live Gold wraz z The Elder Scrolls Online i OnRush

Darmowy weekend z Xbox Live Gold wraz z The Elder Scrolls Online i OnRush

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:06
09.08.2018
0 komentarzy
463 wyświetlenia

Microsoft już po raz kolejny ogłosił promocję dla wszystkich posiadaczy kont Xbox Live (nie jest wymagana subskrypcja Gold). Użytkownicy konsoli Xbox One mogą do końca tego tygodnia grać online z przyjaciółmi całkowicie za darmo. Poza tym przez najbliższe cztery dni (łącznie z dniem dzisiejszym) odblokowane będą dwie gry, za których pobranie również nie będziemy musieli zapłacić ani grosza. Sprawdźmy szczegóły tej promocji i dokładne ramy czasowe.

Pierwszy raz o promocji czasowej Free Play Days for All pisaliśmy w maju. Wtedy to również oferta Xbox Live Gold była dostępna dla wszystkich przez weekend, a Microsoft umożliwił dodatkowo bezpłatne granie w dwie gry - Rainbow Six Siege i Fallout 4. Aktualny scenariusz jest analogiczny. Do zabawy zaproszeni są wszyscy użytkownicy Xbox Live (bez lub z subskrypcją Gold), by mogli w dniach 9-12 sierpnia za darmo korzystać z oferty Gold. "To świetna okazja dla graczy Xbox One, by mogli doświadczyć najpopularniejszej korzyści z członkostwa w Xbox Live Gold - wspólnej gry z przyjaciółmi lub nawiązywaniem nowych przyjaźni w najbardziej niezawodnej i zaawansowanej sieci" - pisze Microsoft.

Tym razem znów do dyspozycji graczy zostaną nieodpłatnie oddane dwa tytuły:

Jak widzicie, po wejściu na strony obu gier znajdziemy adnotacje "Graj bezpłatnie przez ograniczony czas". Jak ograniczony jest to czas? Oferta rozpoczęła się dziś, 9 sierpnia, o godzinie 12:01 AM PDT (9:01 czasu polskiego) i potrwa do 12 sierpnia (niedziela), do godziny 11:59 PM PDT (08:59 w poniedziałek czasu polskiego). Ten sam interwał obejmuje ofertę Xbox Live Gold.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2018/08/09/xbox-live-free-play-days-august-2018/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox

Komentarze

Skomentuj

Autor