Nowy Office 2013

Komunikat

Icon
Error

dziadek2007 Offline
#1 Wysłane : 24 października 2007 20:58:04(UTC)
dziadek2007

Ranga: Użytkownik
Reputacja:

Przyłączony: 2007-09-26(UTC)

Pozdrawiam

i proszę o pomoc. Po użyciu (z konta z uprawnieniami administratora) Ashampoo WinOptimizer Platinum 3 (opcja Easy mode) do czyszczenia Rejestru i do czyszczenia dysku ze zbędnych plików i upewnieniu się, że nie spowodowało to szkód, skasowałem usunięte pliki i kopię Rejestru. Po pewnym czasie okazało się, że trzeba było sprawdzenia dokonać również na koncie z ograniczonymi uprawnieniami. Wyszło bowiem po pewnym czasie, że nie da się na nim (koncie z ograniczonymi uprawnieniami) uruchomić niektórych programów – konkretnie słowników (angielskiego i niemieckiego) Leksykonia firmy Lexland oraz e-Teacher’ów (angielskiego i niemieckiego) firmy Nahlik Soft. Próby kończą się komunikatem wyświetlanym na pojawiającym się formularzu z nagłówkiem „16-bitowy podsystem Windows”:

C:\DOKUME~1\Bartek\USTAWI~1\TEMP\. Utworzenie lub zapis pliku tymczasowego potrzebnego do zainicjowania nie było możliwe. Sprawdź, czy ścieżka katalogu istnieje oraz czy jest dostępne miejsce na dysku. Wybierz przycisk „Zamknij”, aby zakończyć działanie aplikacji.

Sprawdziłem - na dysku jest wolne miejsce (kilka gigabajtów), foldery wymienione w komunikacie istnieją.
Dodatkowy problem jest taki, że na ograniczonym koncie nie daje się uruchomić aplikacji z uprawnieniami administratora. Próby kończą się komunikatem:

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

Inne programy (np. Microsoft Office, Nero czy Panda) działają bez problemów.
Próbowałem, czy nie pomoże przywracanie systemu do stanu przed użyciem WinOptimizera, ale nie pomogło i cofnąłem je. Nie pomaga również odinstalowanie i ponowna instalacja szwankujących programów.

Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny.

Edytowano przez użytkownika 25 października 2007 09:34:03(UTC)  | Powód: Nie określono

Kanał RSS  Kanał Atom
Użytkownicy przeglądający ten temat
Guest
Skok do forum