Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry

Surface Studio

Surface Studio

Najdroższy potencjometr w moim życiu, czyli Surface Dial

Mateusz Miciński
9 maja 2017
2 606
Odsłony
Mateusz Miciński
9 maja 2017
2 606
Odsłony

Wiele potencjometrów w życiu nabyłem i jestem pewien, że łączna suma, którą na nie przeznaczyłem, ledwo równa się połowie wartości produktu od Microsoftu. Tym produktem jest nowy typ urządzenia wejścia. Przez ostatnie lata ludzie używali pióra i drugiej ręki, by dotykać ekran, chwytać mysz, pisać... Jest tak wiele rodzajów interakcji, które mają miejsce w codziennej pracy. Surface Dial powstał, by odmienić tok pracy i dać użytkownikom nową możliwość oraz pozwolić na jeszcze szybszą pracę. Poznajcie Surface Dial - urządzenie o technologii haptycznej.


Czy powstanie Surface Studio Pro lub Surface Studio 2?

Amadeusz Labuda
16 marca 2017
2 018
Odsłony
Amadeusz Labuda
16 marca 2017
2 018
Odsłony

Przychodzi taki czas, że każdy sprzęt należy wymienić. Czasem jest to kwestia naprawy bądź zużycia, jednak w kwestii komputerów głównym powodem jest zwykle postęp technologiczny bądź niewystarczająca moc obliczeniowa. Tym razem zajmiemy się kwestią rozwoju Surface Studio, oraz zastanowimy nad jego przyszłością. Czy powstanie jego następca, lub nowsza wersja? To właśnie postaramy się dla Was zrewidować z faktami.


Surface Studio jako narzędzie pracy

Amadeusz Labuda
9 marca 2017
1 892
Odsłony
Amadeusz Labuda
9 marca 2017
1 892
Odsłony

Mamy już za sobą zarówno omówienie zarówno parametrów Surface Studio, jego budowy oraz wydajności jaką oferuje. Nastał więc czas, by skupić się na jego praktycznym zastosowaniu. Z tego artykułu dowiecie się, w jakich dziedzinach najlepiej sprawdza się Surface Studio, oraz w jakiej pracy może okazać się najbardziej użyteczny. Bez obaw, nie mamy tu na myśli tylko grafików i projektantów, zajmiemy się również mniej oczywistymi odbiorcami Surface Studio


Surface Studio vs reszta świata

Amadeusz Labuda
2 marca 2017
1 568
Odsłony
Amadeusz Labuda
2 marca 2017
1 568
Odsłony

Gdy chodzi o urządzenia elektroniczne, każde z nich ma swoją konkurencję. iPhone rywalizuje z Samsungiem Galaxy, zaś Xbox z PlayStation. Nie inaczej jest w przypadku Surface Studio, również AiO Microsoftu ma swoją konkurencję. Weźmiemy pod lupę zarówno ją, jak i rozwiązania oferowane przez konkurencję, by prześwietlić ich słabe oraz mocne strony. Nie obędzie się również bez komentarza do każdego z elementów zestawienia.


Co drzemie w Surface Studio?

Amadeusz Labuda
23 lutego 2017
1 584
Odsłony
Amadeusz Labuda
23 lutego 2017
1 584
Odsłony

Wiele osób ma zastrzeżenia odnośnie komponentów wykorzystanych w Surface Studio, dotyczą one zazwyczaj ich niskiej wydajności w porównaniu do ceny jaką przyjdzie nam zapłacić za ten sprzęt. Czy jednak na pewno są one tak słabe? Postanowiliśmy to sprawdzić, zarówno w czynnościach do jakich Surface Studio było przygotowane, jak i w takich, których producent nie brał pod uwagę. Artykuł temu poświęcony nie będzie jednak bezładną zbieraniną suchych danych: wszystko przeanalizujemy i skrupulatnie opiszemy.


Surface Studio - od czego się zaczęło?

Amadeusz Labuda
16 lutego 2017
1 387
Odsłony
Amadeusz Labuda
16 lutego 2017
1 387
Odsłony

Często wraz z momentem wypuszczenia na rynek przełomowego urządzenia zapomina się o tym, co przyczyniło się do jego powstania. Gdy zapytamy przeciętnego użytkownika, jak powstał jego sprzęt i dlaczego wygląda właśnie tak, zwykle nie będzie w stanie odpowiedzieć z sensem. Specjalnie dla Was prześledziliśmy historię powstawania Surface Studio, by opowiedzieć ją Wam kompletną, bez pomijania jakiegokolwiek szczegółu.


Nowy lider w dziedzinie AiO - Surface Studio

Amadeusz Labuda
9 lutego 2017
1 812
Odsłony
Amadeusz Labuda
9 lutego 2017
1 812
Odsłony

Microsoft zdrowo namieszał ostatnimi czasy na rynku komputerów All-in-One. Dokonał tego oczywiście pokazując światu najnowszy element linii Surface, czyli Surface Studio. Sprzęt ten wprawia w osłupienie nie tylko swoimi walorami czysto użytkowymi, ale również arcyciekawą stylistyką. Postaramy się opowiedzieć Wam możliwie jak najdokładniej, co czyni go tak wyjątkowym, i jak na pracę na nim wpływa jego charakterystyczna budowa.