Zamknij komunikat

Redakcja portalu CentrumXP.pl zrzesza grono pasjonatów i hobbystów, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją informatyczną dzielą się wiedzą na łamach CentrumXP.pl. Co więcej, nasi redaktorzy mogą pochwalić się licznymi certyfikatami i kursami związanymi z oprogramowaniem firmy Microsoft. Kontakt z nami możliwy jest za pomocą adresu info@GrupaCentrumXP.pl lub bezpośrednio z redaktorami:

Redaktor naczelny

Mateusz Miciński - Mateusz.Micinski@OnexGroup.pl

Informatyk i pasjonat technologii firmy Microsoft. Firmę tę traktuje jak swoją religię, a system Windows jak swojego Boga. Z zamiłowania programista .NET i tester oprogramowania Microsoft. Wielki fan Formuły 1, meteorologii oraz kartografii. Na co dzień kierownik oddziału w Sosnowcu, szkoleniowiec produktów Microsoft i nasz specjalista od szkoleń e-learningowych.

Redakcja CentrumXP

Wojciech Błachno - Wojciech.Blachno@OnexGroup.pl

Humanista z duszą komputerowego maniaka. Niepoprawny miłośnik gadżetów i wszelkich nowinek technologicznych. Z drugiej strony wielbiciel literatury i szeroko pojętego słowa pisanego.
Z wykształcenia informatyk, bibliotekarz oraz edytor.

Łukasz Klimkiewicz - Lukasz.Klimkiewicz@GrupaCentrumXP.pl

Technik informatyk, politolog, dziennikarz z zamiłowania. Pasjonat nowoczesnych technologii, głównie rozwiązań firmy Microsoft. Fan gier wideo, niskoligowej piłki nożnej i punk rocka.
Na co dzień zajmujący się e-learningiem w Onex Group.

Amadeusz Labuda - Amadeusz.Labuda@OnexGroup.pl

Zapalony gracz i entuzjasta e-sportu, od lat pasjonujący się sprzętem komputerowym, militariami oraz powieściami grozy. Uwielbia piesze wyprawy po lasach oraz wypady na strzelnicę. Hobbystycznie recenzent gier niezależnych.

Arkadiusz Partyka - Arkadiusz.Partyka@OnexGroup.pl

Informatyk z wykształcenia i redaktor z zamiłowania. Pochłania certyfikaty Microsoft jak odkurzacz. Wolne chwile spędza aktywnie, jednakże w miarę możliwości podnosi swoje umiejętności programistyczne. Zdolny, ambitny i z pasją podchodzi do każdego realizowanego szkolenia
oraz artykułu.

Krzysztof Sulikowski - Krzysztof.Sulikowski@GrupaCentrumXP.pl

Pasjonat komputerów od najmłodszych lat. Po ukończeniu technikum z dyplomem informatyka trafił na studia humanistyczne ze specjalnością media cyfrowe. W wolnych chwilach zajmuje się cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, grafiką i mediami społecznościowymi. Fan nowych technologii, gier RPG z otwartym światem i dwudziestowiecznych powieści.

Damian Więcławek - Damian.Wieclawek@OnexGroup.pl

Miłośnik nowinek technologicznych. Sportowiec nie tylko w świecie wirtualnym.
Pedantyczny i drobiazgowy pod względem technicznym.
Żaden błąd przy nim nie pozostanie. Dąży do perfekcji i pragnie piąć się ku górze.

Korekta

Justyna Jagodzińska - Justyna.Jagodzinska@OnexGroup.pl

W pierwszej kolejności tłumaczka i miłośniczka języka hiszpańskiego, ale również niepoprawna zwolenniczka poprawnego stosowania naszego ojczystego języka:-) Stara się, aby jej uwadze nie umknął żaden błąd.