Zamknij komunikat

Redakcja portalu CentrumXP.pl zrzesza grono pasjonatów i hobbystów, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem i pasją informatyczną dzielą się wiedzą na łamach CentrumXP.pl. Co więcej, nasi redaktorzy mogą pochwalić się licznymi certyfikatami i kursami związanymi z oprogramowaniem firmy Microsoft. Kontakt z nami możliwy jest za pomocą adresu info@GrupaCentrumXP.pl lub bezpośrednio z redaktorami:

Redaktor naczelny

Mateusz Miciński - Mateusz.Micinski@OnexGroup.pl

Informatyk i pasjonat technologii firmy Microsoft. Firmę tę traktuje jak swoją religię, a system Windows jak swojego Boga. Z zamiłowania programista .NET i tester oprogramowania Microsoft. Wielki fan Formuły 1, meteorologii oraz kartografii. Na co dzień kierownik oddziału w Sosnowcu i nasz specjalista od szkoleń e-learningowych.

Redakcja CentrumXP

Krzysztof Kapustka - Krzysztof.Kapustka@GrupaCentrumXP.pl

Inżynier informatyk z niegdyś ugruntowanym doświadczeniem programistycznym. Obecnie skupia się na rozwoju umiejętności w obszarze rozwiązań produktywności i infrastruktury serwerowej Microsoft, z domieszką sprzętowych rozwiązań sieciowych i systemów linuksowych. Od kilku lat współpracuje z czołowymi polskimi partnerami firmy Microsoft.

Łukasz Klimkiewicz - Lukasz.Klimkiewicz@GrupaCentrumXP.pl

Technik informatyk, politolog, dziennikarz z zamiłowania. Pasjonat nowoczesnych technologii, głównie rozwiązań firmy Microsoft. Fan gier wideo, niskoligowej piłki nożnej i punk rocka. Na co dzień zajmujący się e-learningiem w Onex Group.

Amadeusz Labuda - Amadeusz.Labuda@OnexGroup.pl

Zapalony gracz i entuzjasta e-sportu, od lat pasjonujący się sprzętem komputerowym, militariami oraz powieściami grozy. Uwielbia piesze wyprawy po lasach oraz wypady na strzelnicę. Hobbystycznie recenzent gier niezależnych.

Damian Lisak - Damian.Lisak@OnexGroup.pl

Od najmłodszych lat interesuje się informatyką, pogłębiając teraz wiedzę z zakresu języków HTML, CSS i Java. Wolny czas lubi spędzać przy grach online oraz planszowych typu D&D. Lubi literaturę fantastyczną (Sapkowski, Kossakowska) oraz interesuje się historią (zwłaszcza średniowiecze).

Arkadiusz Partyka - Arkadiusz.Partyka@OnexGroup.pl

Informatyk z wykształcenia i redaktor z zamiłowania. Pochłania certyfikaty Microsoft jak odkurzacz. Wolne chwile spędza aktywnie, jednakże w miarę możliwości podnosi swoje umiejętności programistyczne. Zdolny, ambitny i z pasją podchodzi do każdego realizowanego szkolenia oraz artykułu.

Krzysztof Sulikowski - Krzysztof.Sulikowski@GrupaCentrumXP.pl

Pasjonat komputerów od najmłodszych lat. Po ukończeniu technikum z dyplomem informatyka trafił na studia humanistyczne ze specjalnością media cyfrowe. W wolnych chwilach zajmuje się cyfrowym przetwarzaniem dźwięku, grafiką i mediami społecznościowymi. Fan nowych technologii, gier RPG z otwartym światem i dwudziestowiecznych powieści.

Patryk Pilarski - Patryk.Pilarski@OnexGroup.pl

Magister inżynier informatyki o specjalizacji inżynieria systemów internetowych. Zawodowo specjalista z zakresu sieci komputerowych i rozwiązań serwerowych. Miłośnik technologii wirtualizacji oraz chmury Microsoft Azure. Prywatnie wielki fan sportów motorowych, kolarstwa i muzyki elektronicznej.

Damian Więcławek - Damian.Wieclawek@OnexGroup.pl

Miłośnik nowinek technologicznych. Sportowiec nie tylko w świecie wirtualnym. Pedantyczny i drobiazgowy pod względem technicznym. Żaden błąd przy nim nie pozostanie. Dąży do perfekcji i pragnie piąć się ku górze.

Korekta

Justyna Jagodzińska - Justyna.Jagodzinska@OnexGroup.pl

W pierwszej kolejności tłumaczka i miłośniczka języka hiszpańskiego, ale również niepoprawna zwolenniczka poprawnego stosowania naszego ojczystego języka:-) Stara się, aby jej uwadze nie umknął żaden błąd.

Programista

Łukasz Rakowski - Lukasz.Rakowski@OnexGroup.pl

Programista .NET – miłośnik technologii Microsoft, w szczególności ASP.NET. Zaprzyjaźniony z takimi językami jak C#, JavaScript, HTML.