UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Links 2003 wchodzi do sprzedaży

Links 2003 wchodzi do sprzedaży

APN Promise informuje o wejściu do sprzedaży Links 2003 - najnowszej gry Microsoftu. Pierwsze 1000 egzemplarzy najpopularniejszej gry dla pasjonatów golfa trafi do sklepów na początku tego tygodnia.
Links jest znana z perfekcyjnie dopracowanej fizyki, realistycznego zachowania piłki i dobrej grafiki. Najnowsza część wprowadza kilka rewolucyjnych zmian.

W Links 2003 znajdziemy wszystko to, o czym może zamarzyć miłośnik wirtualnego uderzania kijem w piłeczkę. Największym postępem jest bez wątpienia wprowadzenie uderzenia w czasie rzeczywistym. Teraz wystarczy tylko odciągnąć mysz do tyłu, by zamachnąć się kijem, a następnie ruszyć nią szybko do przodu, aby uderzyć. Skręcenie myszy przy uderzeniu w lewo lub w prawo zaowocuje odpowiednim podkręceniem piłki w daną stronę.

Redakcja: Opublikowano: 2 grudnia 2002 Odsłon: 1 254 Kategoria: Gry

Komentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz