Zamknij komunikat

Kupuj Office 2013 i Office 365 całą dobę
Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Windows 8 w pudełkach! Wiemy jak będą wygląda...

Windows 8 w pudełkach! Wiemy jak będą wyglądać!

Windows 8, który zadebiutuje na sklepowych półkach już 26 października, zostanie wydany w dwóch wersjach: Windows 8 Core oraz Windows 8 Pro. Ponadto dostępne będą wydania pozwalające na uaktualnienie starszych systemów, wersja dla klientów biznesowych Windows 8 Enterprise, a także pakiet Windows 8 Pro Pack, ze zintegrowanym dodatkiem Windows Media Center. Już dziś możecie zobaczyć pudełka, które pojawią się na półkach sklepowych po premierze Windows 8.

Windows 8 Core, w pięciu wersjach kolorystycznych:

Windows 8 Core cover, box, pudełko, okładka

Windows 8 Pro, w pięciu wersjach kolorystycznych:

Windows 8 Pro cover, box, pudełko, okładka

Windows 8 Pro Pack:

Windows 8 Pro Pack cover, box, pudełko, okładka

Więcej informacji o Windows 8 znajduje się w odświeżonym dziale Windows 8 na CentrumXP.pl.

Redakcja: Mateusz Miciński Opublikowano: 22 września 2012, 17:14 Odsłon: 12 974 Kategoria: Windows 8

Komentarze

Testowałem wszystkie wersje windows 8 i mogę jednoznacznie stwierdzić ze to jest nic ciekawego, krok w tył w stosunku do windows 7. ostatecznie powróciłem do Windows 7 ultimate i tak chyba pozostanie do kolejnej wersji Windows która mam nadzieje powstanie szybciej niz mozna się tego spodziewać. windows 8 jest zwykłym niewypałem tak jak windows milenium?
Tandeta?, 22 września 2012, 17:24
w znaczeniu ze wg Ciebie jest gorszy niż Windows 7?
Kuba, 22 września 2012, 17:36
Kolega Tandeta chyba nie widział Windows 8 na oczy, owszem 7 to dobry system, nie ma co narzekać, ale Windows 8 to po prostu skok w przód, uruchamianie systemu, usypianie, obsługa dużych plików, nowi interface, lepsza skalowalność, no wiele by wymieniać... ale są osoby których nic nie przekona.
Mikekrk, 22 września 2012, 17:40
każdy ma prawo do własnego zdania. też mi się nie podoba windows 8 i nie chodzi o wygląd. każdy używa systemu do własnych potrzeb i dlatego każdy opisuje własne odczucia podczas pracy pod tym systemem. przekonałem się, że w środowisku biurowym zdaje egzamin gdyż nie przełączam się często między ekranami, ale w domu... też wróciłem do 7-ki. nie interesuje mnie kafelek z grami, giełdą, filmami i inne, poza tym można to wszystko osiągnąć z drugiego ekranu 8-ki, czyli klasycznego desktopu. przydałaby się możliwość wyłączenia w ogóle ekranu kafelków i powrót do "klasycznego" pulpitu i to nie dzięki programom innych firm, ale aplikacją producenta. tradycyjnie przy każdej nowej wersji powstaje głośna dyskusja zwolenników i przeciwników. ludzie! dajcie żyć! nikomu nie będę wmawiał, że to rewelacyjny system i trzeba go używać - choćby dlatego, iż pomysły microsoftu muszą być ślepo akceptowane przez użytkowników. nikomu też nie będę mówił, że to fatalny pomysł i trzeba wrócić do 7-ki. your choice! nie wspomnę o bardziej zaawansowanym systemie o nazwie solaris, którego w domu raczej nikt nie używa choć jest rewelacyjny (niestety mało dostępnych jest aplikacji). wracając do tematu - pudełka mi się ppodobają.
ja, 22 września 2012, 17:56
@ja- piszesz że nie potrzebny Ci "kafelek z grami, giełdą, filmami i inne"- a próbowałeś kliknąć na niego prawym przyciskiem i go odpiąć??? I z drugiej strony- przypiąć programy i foldery(nie każdy wie że foldery też mogą mieć swój kafelek!) których sie często używa? Ja tak zrobiłem, co prawda ustawienie wszystkiego pode mnie (włącznie z grupowaniem kafelków- o tym też nie każdy wie) zajęło kilkanaście minut, ale teraz jest zdecydowanie szybciej i wygodniej niż w starym Menu Start. Ja do 7 nie wrócę na pewno.
rabarbar, 23 września 2012, 09:17
Fajnie, a cena? Te 399zł za PRO BOX dalej aktualne?
Aleksander, 23 września 2012, 12:21
próbowałem różnych opcji, prawdopodobnie wszystkich jeszcze nie poznałem i być może tak zostanie. może różnica między nami polega na czasie używania systemów windows? korzystam z nich od 1996 roku co jak widać wykształciło pewne nawyki. nie piszę, że 8[ka jest do d... lecz, że mi nie odpowiada. odczucia użytkowników są zawsze subiektywne. obawiam się, że grupując kafelki (itd.) do często używanych aplikacji (i usuwając te nie używane) uzyskam to samo, co mam na pulpicie. tylko po co mi dwa takie same pulpity z dostępem do tych samych programów? dlatego pozostanę przy 7-ce. jeśli Ty wolisz nową wersję - ok. mam nokię z lumią i jestem zadowolony - (kiedyś już pisałem, że) przy ekranach dotykowych nowe funkcje spełniają swoją funkcję - reakcja palcem jest szybsza niż myszą czy piórkiem (którego używam na codzień). nie należę do "twardogłowych" i tak jak kiedyś namawiałem znajomych do używania xp w zamian za 98 (wiele osób było zadowolonych mimo wielkich oporów na początku) tak teraz teraz tego nie robię. wszyscy znajomi, którzy popatrzyli na 8-kę i spróbowali coś zrobić, tylko się wystraszyli. ale... to nie miejsce na takie opisy. nie zawsze nowe znaczy lepsze. niech użytkownicy decydują sami (oczywiście po zapoznaniu się z systemem) i zdecydują. chyba obecnie , stosunek przeciwników do entuzjastów jest jest wyrównany - poczekajmy do premiery i zobaczymy co dalej.
ja, 23 września 2012, 12:39
@ja Nie próbuj, plebsowi nie przegadasz. Ty się produkujesz na stronę A4, a śmieci nie przeczytają, tylko w jednej linijce powtórzą Ci, że jesteś matoł i się nie znasz, nie mówiąc już o tym, że to oni, nie Ty, wiedzą lepiej czego potrzebujesz do codziennej interakcji z komputerem.
jateż, 23 września 2012, 18:33
Miesiąc temu kupiłem (już de facto stary) Windows 7 PRO BOX za tysiaka. Może i jestem matoł, ale jest to system sprawdzony i dla procka I7 z 16 RAM jest naprawdę dobry - testuję soft pod Linuxem, zestawiam połączenia virtualne, używam usb 3.0.....No właśnie, usb3.0 niedopracowane (miałem 4 huby już), system potrafi się zwiesić (BSOD) nie wiadomo dlaczego, ale co mnie najbardziej interesuje to klasyczny wyglad. Czy takie coś istnieje jeszcze w Windows 8 ?
000, 24 września 2012, 00:11
Mam wrarzenie że co nowa wersja windowsa wychodzi to nasilają się komentarze że zły że porzednia wersja lepsza. Proponuje znajeść sobie na chomiku wersje Windows 1.01
Piotr Dombrowski, 24 września 2012, 16:49
Pudełka mają ładne, ale to za mało żeby zmienić system :)
Złośliwy, 24 września 2012, 17:41
@Złośliwy Przecież Windows 8 przynosi bardzo wiele zmian i nowości. Pudełko to tylko drobny szczegół.
BlaSOFT, 24 września 2012, 18:44
Windows 7 Pro jest super Kupiłem go 2 miesiące temu. Zaczynałem od Dosa i Win 3,1 dawno temu do ostatniej Win &. Do dzisiaj prcuję na XP Pro. Win 8 jest bardzo Ciekawy i stabilny jak się przekonałem testuję go na drugim dysku. Czekam na premierę i muszę go mieć. Może mi go sprezentują , 28 to moja wielka rocznica. Pozdrawiam wszystkich