UWAGA! Promocja dla firm - MICROSOFT OFFICE 365  na 12 miesiecy ZA DARMO! Tylko na CentrumXP.pl!
Wielka promocja Office 365 na CentrumXP.pl!
Do góry Skomentuj

Gracze nie chcą nowej konsoli Xbox

Gracze nie chcą nowej konsoli Xbox

Wygląda na to, że Microsoft nie prędko zaprezentuje nowy model konsoli Xbox, Phil Spencer z działu Microsoft Game Studios twierdzi, że gracze oczekują teraz "zwrotu inwestycji" w konsolę Xbox 360. Tym zwrotem mają być świetne gry oraz rozwój New Xbox Experience.

Don Mattrick powiedział, że pojawienie się Natal będzie jak nowa generacja konsoli. "Ja czuję się, jak podczas premiery konsoli Xbox 360 w 2005 roku. Również tym razem będzie duże port folio gier, które będą wspierać sprzęt. Nie chcemy wprowadzać nowego sprzętu na rynek, bo co możemy więcej zrobić? Dać więcej pamięci? Jesteśmy zadowoleni z tego, gdzie w tej chwili jest Xbox, który ma obecnie świetną cenę. Klienci nie chcą jeszcze nowego pudła za 400 dolarów. Za to chciałbym podkreślić, że teraz wszystkich czeka zwrot inwestycji, tej którą Microsoft włożył w stworzenie konsoli, tej którą deweloperzy włożyli w stworzenie gier, oraz tej, którą gracze włożyli w zakup konsoli. Przy obecnym klimacie jest to coś co docenią klienci."

Spencer podkreślił też, że Microsoft jest "sercem i duszą" zaangażowany w tworzenie oprogramowania, czego przykładem ma być ewolucja NXE. Nie chodzi o sprzedanie klientom nowego sprzętu w niewłaściwym czasie, a raczej o stały rozwój obecnej platformy. "Nie powinniśmy się też spodziewać nowej konsoli. Czy była wcześniej konsola, która w czwartym roku swej żywotności ciągle się rozwija i oferuje tak wielki potencjał?" - pyta Spencer.

Redakcja: Adam Stępień Opublikowano: 16 września 2009, 17:19 Odsłon: 5 140 Kategoria: Xbox

Komentarze

pewnie gracze sie boją, że MS zrobi jeszcze większego gniota, który jeszcze bardziej sie bedzie przegrzewał i wieszał!!
Czy nie lepiej sobie bierki kupić?

smarqla, 18 września 2009, 11:38
gra w bierki ma tą zaletę, że nie trzeba uzywać śrubokręta w czasie gry! nie ma rzadnych zwiech i przede wszystkim, tani nieścieralny plastik, dający poczucie trwałości!!
Po drugie jak się znudzi to można wyrzucic, albo wymienić się ze znajomym na pchełki!

smarqla, 18 września 2009, 11:47
Portfolio to jedno słowo, nie dwa.

Pisarz, 22 września 2009, 07:47
Mam Xklocka. i działa bez zarzutu :P Jak nie masz to się nie wypowiadaj.
 

sebaosowa, 22 września 2009, 10:10

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.

Autor:

Komentarz:

Dodaj komentarz