Zamknij komunikat

Geek Club MVA
Do góry Skomentuj

Nowe zdjęcia satelitarne Polski w programie Virtual Earth

Nowe zdjęcia satelitarne Polski w programie Virtual Earth

Jak donosi serwis LiveSide, firma Microsoft wprowadziła ostatnio bardzo duże uaktualnienie do tworzonego przez siebie programu - alternatywy do Google Earth o nazwie Microsoft Virtual Earth. Według zamieszczonych tam informacji aplikacji "przybyło" prawie 21TB zdjęć satelitarnych z 63 krajów, w tym z Polski.

Od teraz rodzimi użytkownicy aplikacji zobaczą znacznie lepsze zdjęcia następujących miast: Gdynia, Głogów, Hajnówka, Kielce, Kołobrzeg, Legionowo, Malbork, Nowy Dwór Mazowiecki, Olsztyn, Poznań, Sopot, Starogard Gdański, Suwałki, Toruń oraz Wrocław.

Zainteresowanych zapraszamy tutaj, pełna lista miast posortowanych według krajów znajduje się tutaj.

Redakcja: Marcin Górny Opublikowano: 29 marca 2009, 22:15 Odsłon: 21 237 Kategoria: MSN i Windows Live

Komentarze

no rzeczywiście lepsze. teraz widać wreszcie kolory. żenada! nikt tak nie ma polaków gdzieś jak microsoft i apple.

xav, 29 marca 2009, 22:47
to rozumiem jest żart na 1 kwietnia bo chyba inaczej tego niemożna skwitować!!

lee99, 29 marca 2009, 23:04
Te mapy sa chyba sprzed 2ch lat (dot. Glogow i okolice) ...

Q, 30 marca 2009, 00:14
A Warszawa wciąż nie może się doczekać aktualizacji... To śmieszcze, że stolica Państwa jest gorzej odwzorowana niż (bez urazy) Legionowo.

w, 30 marca 2009, 09:44
Google też nie mają lepszej jakości zdjęć. Zdjęcia satelitarne to droga rzecz.

Matrix0123456789, 30 marca 2009, 11:44
aktualne one byly co najmniej 2 lata temu, poznan galeria malta otwarta kilka dni temu, na mapie jeszcze nie plac budowy
leckov, 30 marca 2009, 14:15
Ciekawe czy microsoft wie w ogóle o istnieniu Polski :)
Zdjęcia rzeczywiście niezbyt na czasie ale jakby nie spojrzeć to zawsze świeższe niż z poprzedniej wersji :)
 
za 2 lata drodzy państwo będziemy mieli aktualne zdjęcia.

Artur0, 30 marca 2009, 15:11
Czy będzie test windows 7 7068 czy nie ?

Ja, 30 marca 2009, 18:42
E tam... żenada... stare te zdjęcia... Zapraszam wszystkich na pkt.pl Tam Poznań i może reszta większych miast jest z 10/2008.
Jarek, 31 marca 2009, 08:53
Jak widzę to ta alternatywa daleko w tyle. Spora część nazw jest źle umiejscowiona, są błędy w nazwach... Ehh lipa...

Rafał, 31 marca 2009, 15:51
Hmm nowe ... Nowo otwarte centrum handlowe , Poznan Malat. Tu dałem zdjęcie z Live Search http://picasaweb.google.pl/lh/photo/m-3BoFHhLNIleoKgh56oZg?authkey=Gv1sRgCP7XzOK_1PqcKg&feat=directlink Tu dalem z Google Maps http://picasaweb.google.pl/lh/photo/MS7TteZxCwdJdWEzYhwtZA?authkey=Gv1sRgCP7XzOK_1PqcKg&feat=directlink Także te nowe zdjęcia tak z 2-3 lata już mają .
andski, 4 kwietnia 2009, 19:12
No i nic nie pobije pkt.pl
To samo centrum handlowe Poznan Malta
http://img27.imageshack.us/img27/5074/malta.jpg