Komentarze do Windows Live OneCare 2.0 nadchodzi
Krzysztof Gudowski
5 lipca 2007,
16:08
Co ciekawe ta beta nie chce instalować się na Windows Vista - podstawowym obecnie produkcie Microsoftu... Ciekawe...
Pecet
5 lipca 2007,
16:59
Przecież Microsoft musiał ją przetestować przed umieszczeniem w Internecie?!
Marcin Górny
5 lipca 2007,
22:09
Dziwne u mnie działa.... a ta Vista to PL?
Krzysztof Gudowski
6 lipca 2007,
12:48
Tak, mam polską Vistę Ultimate... Dziwne. Sprawdzę jeszcze raz.
ASDFG
6 lipca 2007,
14:34
INSTALACJA TEGO PROGRAMU TO STRATA CZASU !!!
Duke
6 lipca 2007,
17:18
Powiedzial co wiedzial. A ja napisze ze jestes glupi. Tez tego nie popre dowodami wiec moja wypowiedz bedzie rownie sensowna co twoja.
franek
6 lipca 2007,
18:25
a mi się tam podoba vista
maniek
6 lipca 2007,
18:27
a mi tam vista chodzi jak ślimak
ciocia
6 lipca 2007,
18:30
szkoda czasu na te wielkie G...!
ktos
6 lipca 2007,
19:29
sie nie umie skonfigurowac to sie slimaczy. Poza tym moze ci co odpalaja ja na swoim 486 by cos nowego kupili? Wiecie ze syrenka 200km\h nie wyciagnie nawet jak bedzie na utostradzie jechala?? Z kompem tak samo. Jak macie 256RAM to nie dziwota ze sie slimaczy.
Krzysztof Gudowski
6 lipca 2007,
23:30
* Ma być: "tak samo było z XP". To z nerwów Panowie i Panie, to z nerwów ;P
ASDFG
7 lipca 2007,
11:24
MĄDRY "Duke" TEST JEST PROSTY . ZAINSTALOWAĆ I PO MIESIĄCU (JEŻELI KOMPUTER BĘDZIE W STANIE DZIAŁAĆ !!!) SPRAWDZIĆ INNYMI ATYVIRUSAMI (G-DATA , KASPERSKY , SPY SWEEPER ).
Duke
7 lipca 2007,
17:16
Wiec poco twoja wypowiedz?? Nie dosc ze nie mogles przeprowadzic tego testu i nie znasz wynikow to wmawiasz wszystkim ze wplynie on negatywnie na prace systemu. PS: Netykieta - CapsLock
ASDFG
7 lipca 2007,
19:24
TESTOWAŁEM POPRZEDNIE WERSJE I WYSTARCZY !!! (WINDOWS DEFENDER TEŻ). JA BYM TEMU PROGRAMOWI NIE POZWOLIŁ STRZEC BUDY MOJEGO PSA !!! (pocą się nogi)
Artur
8 lipca 2007,
8:25
@asdfg, hehe, właśnie tym sposobem testuje Windows Defender :) bo coś mi się spodobał z wyglądu, ale chce zobaczyć jego w akcji ;)
Piotrek
8 lipca 2007,
10:48
Daleko jeszcze aby program dorównywał Kasperskiemy i Pandzie.
Duke
8 lipca 2007,
17:00
Zaden nie jest doskonały.. Duza pewnosc uzyskuje sie dopiero stosujac kombinacje minimum dwóch programow, wiec nic nie stoi na przeszkodzie by byl jednym z nich.
Marcin Górny
8 lipca 2007,
21:35
@Krzysztof Gudowski OC nie zadziała / nie zainstaluje sie na polskiej wersji Visty zmień na angielską o ile masz Ultimate i zainstaluj na niej potem zmień tylko język powinno działać
Marcin Górny
8 lipca 2007,
21:38
@ASDFG to jak mi wytłumaczysz że OC na moim PC został zainstalowany rok temu i do teraz nie było ANI jednego wirusa (do teraz b subskrypcja się skończyła)?
Wszystko sprowadza się do "używania" Internetu z głową)
ASDFG
8 lipca 2007,
22:10
@Marcin Górny TO ZALEŻY JAKIE STRONY SIĘ ODWIEDZA I CZYM SIĘ SPRAWDZA. POWTARZAM TEN PROGRAM ABSOLUTNIE SIĘ NIE SPRAWDZA PRZY KORZYSTANIU Z INTERNETU (ZABEZPIECZENIE PRZED SPYWARE JEST MIERNE). PROGRAM POWINEN BLOKOWAĆ TAKIE STRONY (TAK ROBI "SPY SWEEPER WITH ANTIVIRUS"). Z TEG CO OBSERWUJE NAJWIĘCEJ BLOKAD JEST NA STRONACH Z GRAMI !!!
john
9 lipca 2007,
2:39
ASDFG idź dziecko spać, wyśpij się, ochłoń i dopiero tu wróć. chociaż... może lepiej nie wracaj...
Marcin Górny
9 lipca 2007,
15:16
@ASDFG to co ty mówisz jest porostu skandalicznie głupie...eh jakie blokowanie stron, facet miałeś go zainstalowanego?! Sam nie wiesz co mówisz. I jak już wiele osób ci to mówiło pisz bez CAPSA to niegrzeczne krzyczeć non stop. jeśli ty chodzisz po samych stronach porno i klikasz na TAK w każdej z nich to obawiam się że sam "SPY SWEEPER WITH ANTIVIRUS" cię nie ochroni. Poza tym wiesz ja nie ograniczam się do strony Microsoft.com w "odwiedzaniu"
ASDFG
9 lipca 2007,
20:55
Z I G N O R A N T A M I KTÓRZY NIE MAJĄ POJĘCIA O WERSJACH PRROGRAMU NIE DYSKUTUJE !!! CHOROBE "WIEKU DZIECIĘCEGO" TJ. ODWIEDZANIE STRON PORNO MAM JUŻ DAWNO ZA SOBĄ ! ZE STRONĄ MICROSOFTU ŁĄCZE SIĘ RAZ W MIESIĄCU ! KTO WIERZY , ŻE "LIVE ONCARE 2.0" JEST W STANIE CHRONIĆ JEGO KOMPUTER , TO JEST SAM SOBIE WINIEN !!!
Duke
9 lipca 2007,
21:12
Chyba pan ASDFG sie wlasnie zblaznil i zakonczyl kariere w tym watku :D Chyba w jego przypadku to pomoze odciecie od neta tylko bo biedak przy swoich stronkach to zlapie wszystko co ludzie stworzyli do tej pory :">
Marcin Górny
11 lipca 2007,
21:01
nie skomentuje tego.... Duke --> ;) eh ale ignorant ze mnie ;P
Ja! WinLiveOneCare
16 listopada 2007,
18:00
Od ponad roku korzystam z Windows Live OneCare. Ponadto z Windows Defender"a.
Po każdym miesiącu używania ww. programów, dla własnej ciekawości i dla sprawdzenia przydatności wymienionych programów włączam Skanery antywirusowe działające w trybie ONLINE, tj.: Norton Antivirus Online, MKS_Vir Online, od czasu do czasu TotalScan.
W zakresach, w jakich skanery online szukają virusów i innych niepożądanych programów typu spyware, adware, bug"s itp, póki co nie zdarzyło się aby znalazły coś, co zdołalo przedostać się przez ochronę jaką dają Win.Live OneCare i Win. Defender.
Informuję ze wstydem, że często przeszukuję portale internetowe w poszukiwaniu czy to seriali, czy aplikacji crack lub kygen itp. Często też doświadczam niepokoju, gdy Win.Live OneCare sygnalizuje, blokuje i usuwa różne virusy,a w szczególności Trojany.
Wnioski: Każdy wybiera taką ochronę swojego komputera na jaką go stać, jaką uważa za najlepszą i z konfiguracją której sobie radzi. Wytykacie sobie Panowie takie czy inne opinie, zachowujecie się niegrzecznie, a przecież chodzi tylko o to, aby komuś pomóc lub przedstawić swoje doświadczenia. Więcej spokoju Panowie! Świat nie kończy się na programach antywirusowych !!!
Korzystam z systemu operacyjnego Windows XP Pro+SP2, Komputer jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intela ( x86 Family 3000 Mhz każdy rdzeń) oraz 1024 MB pamięci RAM, video-NVIDIA GeForce 6600 GT. Jedyne co mnie martwi, to informacja Managera, że zainstalowanych jest już 295 poprawek Systemu operacyjnego i programów z jakich korzystam.
Z harcerskim pozdrowieniem dla wszyskich bez wyjątku !!!
Dodaj swój komentarz