Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Przeglądarka Edge goni konkurencję

Przeglądarka Edge goni konkurencję

April 2018 Upate był wyjątkowo łaskawy dla przeglądarki Microsoft Edge. Doczekała się ona kilku bardzo istotnych i oczekiwanych zmian, które pozwolą jej uzupełnić największe braki w stosunku do konkurencji. Zyskała ona funkcje, które pozwalają naprawdę wygodnie korzystać z sieci. Sprawdźmy, co nowego trafiło do Edge i do czego te nowe elementy mogą się przydać.

Microsoft Edge April Update

W drugim odcinku serii wideoporadników dotyczących nowości w April Update skupimy się na nowych funkcjach, które zyskała przeglądarka Edge. Od początku była to wyjątkowo solidna i szybka aplikacja, która jednak nie zawierała żadnych ważnych funkcji. Tak czy inaczej, aplikacja z każdą aktualizacją zyskuje kolejne narzędzia, które sprawiają, że jest ona coraz bardziej konkurencyjna. Tym razem poprawiono między innymi komfort pracy z Edge, pozwalając okiełznać niesforne i głośne strony internetowe. Łatwiej też drukować zwartość stron bez zbędnych elementów. Wszystkie najważniejsze nowości opisaliśmy w poniższym wideoporadniku. Zapraszamy do oglądania!

To oczywiście nie koniec nowości w Kwietniowej aktualizacji! Nowych funkcji jest naprawdę sporo i o każdej z nich Wam opowiemy! W następnym odcinku na tapet bierzemy wszystkie zmiany w wyglądzie systemu, a tych jest naprawdę sporo! Aby nic Wam nie umknęło, warto subskrybować nasz kanał. Podzielcie się swoimi wrażeniami z korzystania z nowych funkcji w Edge oraz innych nowych opcji w April 2018 Update. Czekamy na Wasze komentarze!

Wojciech Błachno
4 maja 2018, 08:26
990
Odsłony
Wojciech Błachno
4 maja 2018, 08:26
990
OdsłonyKomentarze

dopóki tą "konkurencją" są forki chromium i quantum to nawet nie musi gonić
zakius, 4 maja 2018, 10:19
Zdecydowaie nie musi. Już teraz jest bardzo dobrą porpozycją i wreszcie nie trzeba ściągać innej przeglądarki by komfortowo przeglądać Sieć :) Tu nie tyle chodzi o wyścig co zapewnienie użytkownikom maksimum komfortu.
Wojciech Błachno, 4 maja 2018, 14:00
Odnośnie Edge, czy ktoś spoktał się z możliwością wyszukiwania poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybraniu opcji wyszukaj z menu kontekstowego. Bo na dwóch komputerach taka opcja się pojawia, a na dwóch pozostałych już nie. Nie powiem jest to funkcja która bardzo pomaga przy korzystaniu z Edge.
anonim, 4 maja 2018, 14:52
Czekam z nadzieją, że zrobią wsparcie dla Chromecasta jak ma Opera czy samo Chrome.
Andrzejski, 4 maja 2018, 15:31
by przeglądać sieć komfortowo zdecydowanie trzeba, obecnie tylko waterfox daje radę... niestety tylko w połączeniu z absurdalnie mocnym sprzętem
zakius, 5 maja 2018, 11:35
Dobra przeglądarka. U mnie po aktualizacji niestety niepoprawnie wyświetla elementy okna (brak ikon, puste miejsca). Reinstalacja również nie pomogła. Znając życie, samo się naprawi :)
PP, 6 maja 2018, 21:16

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.