Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Nowy tryb Kariery w Xbox One

Nowy tryb Kariery w Xbox One

Konsola Xbox posiada rozbudowany system Osiągnięć, które pełnią rolę wynagrodzenia dla graczy, za ich wysiłki włożone w grę. Niektóre z nich są bardzo powszechne i łatwe do zdobycia, inne trudne i wymagające sporych umiejętności. Posiadanie jednego z tych drugich typów osiągnięć, świadczy o naszym poziomie znajomości danej gry i często sporych zdolności manualnych. System osiągnięć miał być jeszcze bardziej rozbudowany, zgodnie z tym co w zeszłym roku zapowiadał Mike Ybarra. Chyba wiadomo już co miał konkretnie na myśli.

Xbox Osiągnięcia

System Osiągnięć, mimo, że jest rozbudowany ma jedną wadę, na którą Ybarra wskazuje. Jeden gracz, grając w wiele różnych gier, zalicza wiele rozmaitych osiągnięć i tym samym osiąga wysoki wynik punktowy (Gamescore). Natomiast drugi gracz, który gra w tylko jedną grę, jest w niej wysoko wyspecjalizowany. W aktualnym systemie Osiągnięć, ten drugi gracz będzie mimo wszystko poszkodowany. To ma się zmienić za sprawą trybu Kariery. W trybie tym, każdy gracz, niezależnie od charakteru jego gry, będzie honorowany za wyjątkową aktywność i umiejętności. Jak zaznacza przedstawiciel Xbox, Kariera nie będzie zastępować Osiągnięć, tylko je uzupełniać. Punkty zdobyte w osiągnięciach, będą wpływać na rozwój naszej Kariery. Rozwinięty zostanie również system Awatarów, które otrzymają nowe elementy personalizujące możliwe do zdobycia w otrzymanych w nagrodę paczkach (Loot Crates). Będzie można o wiele bardziej rozwinąć swojego wirtualnego odpowiednika, a nasza gra będzie mieć wymierny wpływ na jego rozwój.

Xbox Osiągnięcia

Na chwilę obecną nie ma żadnych konkretnych szczegółów dotyczących tej nowej opcji, nie znamy również nawet przybliżonego terminu jej wprowadzenia. Jednak w dokumentacji do której dotarła redakcja Windows Central, znajduje się odnośnik do nowej strony carrer.xboxlive.com, która jednak na chwilę obecną nie jest aktywna. Nowa opcja, jeśli zostanie wprowadzona na konsole Xbox One, na pewno zachęci wielu graczy, którzy w obecnym systemie Osiągnięć mogą czuć się lekko pomijani i pokrzywdzeni. To kolejny przykład na to, że Xbox One to konsola tworzona dla graczy i z uwzględnieniem ich oczekiwań.

Wojciech Błachno
10 stycznia 2018, 12:09
759
Odsłony
Wojciech Błachno
10 stycznia 2018, 12:09
759
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.