Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Kopia zapasowa w chmurze za darmo przez 6 mie...

Kopia zapasowa w chmurze za darmo przez 6 miesięcy!

Każdy przedsiębiorca wie, jak cenne są dane jego firmy. Czy to w wersji papierowej czy wersji cyfrowej. Chcąc dbać o bezpieczeństwo tych drugich, warto zadbać o aktualne kopie zapasowe najważniejszych danych. Dlatego też, zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji, która pozwala przez 6 miesięcy, za darmo korzystać z potencjału chmury Microsoft Azure. Wszystko to bez żadnych umów i ukrytych opłat.

Microsoft Azure to topowe rozwiązanie chmurowe, które poza swoją ogromną mocą obliczeniową, oferuje praktycznie nieograniczoną przestrzeń do magazynowania różnego rodzaju danych. Jest więc idealnym narzędziem do przechowywania najważniejszych firmowych danych. Wszystkie projekty, faktury, umowy i inne ważne dokumenty będą zawsze pod ręką i co najważniejsze – będą bezpieczne. Warto pamiętać, że od bezpieczeństwa danych zależy bezpieczeństwo całej firmy. Ich utrata grozi ogromnymi stratami finansowymi, jak również może wpłynąć negatywnie na wizerunek firmy. Niezwykle cenne dane można stracić nie tylko w efekcie ataku hakerskiego, lecz może to być zwykły błąd człowieka, awaria sprzętu lub katastrofa naturalna, jak pożar czy powódź. Jak więc uchronić naszą firmę przed ich utratą lub uszkodzeniem?

Kopia zapasowa w chmurze za darmo przez 6 miesięcy

Wystarczy skorzystać z naszej promocji – utworzyć kopię zapasową w chmurze, aby cieszyć się spokojem. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany, więc nie trzeba się o nic martwić. Nasze pliki są przechowywane w trzech kopiach w dwóch niezależnych centrach danych. To zapewnia niesamowity poziom bezpieczeństwa, a dostęp do danych jest zagwarantowany na poziomie aż 99,9% z każdego miejsca na ziemi i o każdej porze dnia i nocy.

Jak skorzystać z naszej promocji?

Skontaktować się z nami za pomocą witryny www.Microsoft-Azure.pl, a nasz konsultant w przeciągu 2 dni roboczych uruchomi dla Was bezpłatną 6-miesięczną usługę. Wszystko to bez dodatkowych, ukrytych kosztów i bez konieczności podpisywania umów. Co więcej, zapewniamy wsparcie ekspertów, którzy pomogą wdrożyć i skonfigurować kopię zapasową w Waszej firmie.

To takie proste! Nie zapominajmy o swoich danych – ich bezpieczeństwo zależy od nas!

Wojciech Błachno
21 listopada 2017, 11:01
1 381
Odsłony
Wojciech Błachno
21 listopada 2017, 11:01
1 381
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.