Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

W Microsoft Store można teraz kupić Samsunga ...

W Microsoft Store można teraz kupić Samsunga Galaxy S8/S8+

Na początku tego roku Microsoft ogłosił partnerstwo z Samsungiem, które polegać będzie na sprzedaży telefonów Galaxy S8 i Galaxy S8+ Microsoft Edition w placówkach Microsoft Store w USA. Edycja ta jest prekonfigurowana do korzystania z oprogramowania Microsoftu, wliczając w to Office, OneDrive, Cortanę, Outlook i nie tylko. Teraz gigant z Redmond rozszerzył dostępność partnerskiego smartfona z Androidem, wystawiając go w swoim Sklepie online.

Samsung Galaxy S8/S8+ Microsoft Edition trafił do sprzedaży w internetowym Sklepie Microsoft w kilku wersjach - odblokowanej i z blokadą dla sieci Verizon i AT&T, a także w wersjach kolorystycznych czarnej, srebrnej i szarej (orchidea). Sprzedaż urządzeń z Androidem przez Microsoft może wydawać się zaskakująca, jednak w tym przypadku wszystko rozbija się o Microsoft Launcher, czyli alternatywny interfejs dla Androida z dodatkowymi opcjami personalizacji. Microsoft Launcher jest oczywiście domyślnym launcherem w sprzedawanej przez firmę edycji Galaxy S8.

Samsung Galaxy S8/S8+ Microsoft Edition

"Microsoft Launcher, dostępny do pobrania ze sklepu Google Play, oferuje możliwość dostępu do Twojego kalendarza, dokumentów i ostatnich aktywności w spersonalizowanym widoku tablicy. Możesz nawet otwierać zdjęcia, dokumenty i witryny internetowe na Twoim PC z Windows z użyciem służbowego/szkolnego konta Microsoft i pozostać produktywnym na wszystkich swoich urządzeniach. Jedno stuknięcie pliku na tablicy ekranu głównego Androida wywoła jego uruchomienie na PC, pozwalając Ci pracować bez przeszkód zarówno na telefonie z Androidem, jak i komputerze z Windows" - czytamy w opisie produktu.

Spersonalizowany na modłę Microsoftu smartfon z Androidem znalazł się w ofercie firmy na rynek amerykański. Jego cena w zależności od modelu wynosi 720 - 840 dolarów (ok. 2615 - 3050 zł).

Krzysztof Sulikowski
13 listopada 2017, 16:50
1 144
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
13 listopada 2017, 16:50
1 144
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.