Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Pierwsze zintegrowane systemy Azure Stack tra...

Pierwsze zintegrowane systemy Azure Stack trafiły do sprzedaży

Azure Stack to oferowana przez Microsoft usługa chmury hybrydowej, która wprowadza funkcje chmury do środowisk on-premise działających na certyfikowanym sprzęcie Dell, HP, Lenovo i Cisco. Podczas dzisiejszej konferencji Ignite 2017 Microsoft ogłosił, że wstępne prace z partnerami sprzętowymi nad Azure Stack zostały już ukończone, a pierwsze takie zintegrowane systemy są już gotowe. Niebawem będzie też można przejść odpowiednie treningi i uzyskać związane z Azure Stack certyfikaty Microsoft.

Azure Stack

"Azure Stack jest rozszerzeniem platformy Azure, które zapewnia elastyczność i szybkie innowacje znane z chmury obliczeniowej w środowiskach lokalnych. Tylko usługa Azure Stack umożliwia dostarczanie usług z centrum danych organizacji, jednocześnie zapewniając równoważenie dzięki odpowiednim proporcjom elastyczności i kontroli — na potrzeby naprawdę spójnych wdrożeń chmur hybrydowych" - pisze Microsoft. Dziś, podczas pierwszego dnia Ignite 2017 padły trzy istotne zapowiedzi:

  • Pierwsze zintegrowane systemy Azure Stack są już gotowe: są to zestawy od Dell EMC, Hewlett Packard Enterprise (HP) i Lenovo. Klienci, którzy chcą je wdrożyć i zainstalować, mogą skontaktować się już z partnerami.
  • Więcej opcji zamówień: dostępne są także zintegrowane zestawy Azure Stack od Cisco. Microsoft poinformował też o planach wprowadzenia takich systemów jeszcze w tym roku przez Wortmann oraz o całościowym rozwiązaniu oferowanym przez Avanade.
  • Nowe treningi i certyfikaty Azure Stack: w najbliższych dniach zostanie uruchomiony 5-dniowy kurs Configuring and Operating a Hybrid Cloud with Microsoft Azure Stack, zaś w najbliższych miesiącach wydany zostanie darmowy pakiet kursów, w którego skład wejdą Azure Stack Fundamentals, Azure Stack Planning, Deployment and Configuration i Azure Stack Operations.

Więcej informacji na temat chmury hybrydowej Azure Stack wraz z ofertą i plikami do pobrania znaleźć można na polskiej stronie Microsoft Azure.

Krzysztof Sulikowski
26 września 2017, 02:11
930
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
26 września 2017, 02:11
930
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.