Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Przedsprzedaż Surface Pro LTE już niebawem, z...

Przedsprzedaż Surface Pro LTE już niebawem, znana jest już cena

Podczas swojej premiery najnowszy Surface Pro wzbudził ogrom emocji. Nowe urządzenie prezentowało się wspaniale, jednakże przedstawiony wariant miał pewną dosyć sporą wadę – nie posiadał wbudowanego modułu LTE. Jego brak okazuje się dokuczliwy zwłaszcza w segmencie biznesowym, który jakkolwiek by na to nie patrzeć, stanowi sporą część grupy odbiorczej najnowszego Surface. Oczywiście zapowiedziano również model posiadający wspomniany modem, jednak przyjdzie nam na niego poczekać aż do końcówki roku. Najwyraźniej nie będzie w tej materii żadnych opóźnień, bowiem angielscy sprzedawcy już wystawiają najnowszy wariant urządzenia na swoich stronach internetowych, oczywiście w formie przedsprzedaży.

Tak wyglądała strona urządzenia w sklepie MISCO

Jednym ze sklepów, który wystawił na swojej stronie Surface Pro LTE, był brytyjski MISCO. Co ciekawe, krótko po odwiedzeniu przez nas jego strony, omawiane urządzenie zostało z niej usunięte. Gdyby nie pewien drobny szczegół, można by uznać całą sytuację za pomyłkę jednego z pracowników. Mianowicie, wyświetlana była informacja o terminie dostawy w grudniu, co pokrywałoby się z zapowiedziami Microsoftu. Niestety, strona nie posiadała grafiki samego urządzenia, natomiast same parametry techniczne zostały ewidentnie po prostu skopiowane z modelu bez modułu LTE. Niemniej, zauważyć można sporą różnicę cenową pomiędzy analogicznymi modelami tabletu – za wersję wyposażoną w moduł szybkiej łączności zapłacić trzeba nieco ponad 151 funtów (około 730 złotych) więcej. Całkiem możliwe, że sprzedawca nie zastosował się po prostu do instrukcji Microsoftu dotyczących poufności, zaś po czasie przyszła refleksja i próba wyeliminowania przecieku informacji – jak widać, zbyt późno.

Oficjalna data dotycząca rozpoczęcia przedsprzedaży Surface Pro w wersji LTE nie jest jeszcze znana, jednak opisana sytuacja dowodzi tego, że nie przyjdzie nam na to czekać długo. Całkiem możliwe, że stosowne ogłoszenie pojawi się podczas nadchodzącej konferencji Ignite, mającej się rozpocząć 25 września tego roku w Orlando.

Amadeusz Labuda
21 września 2017, 11:06
1 287
Odsłony
Amadeusz Labuda
21 września 2017, 11:06
1 287
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.