Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Lipcowa konferencja Microsoft Inspire: wśród ...

Lipcowa konferencja Microsoft Inspire: wśród prelegentów Satya Nadella

Microsoft zdążył ostatnio poprowadzić kilka ważnych konferencji, jednak na tym nie kończy się tegoroczny harmonogram. Najbliższe ważne wydarzenie odbędzie się w dniach 9-13 lipca w Waszyngtonie. Mowa o konferencji Microsoft Inspire, czyli de facto Worldwide Partner Conference pod nową nazwą, która odzwierciedlać ma sposób, w jaki "Microsoft i społeczność partnerów inspirują się wzajemnie, by dokonywać innowacji i dostarczać klientom potężnych nowych rozwiązań".

Każda z konferencji firmy kierowana jest do jakiegoś grona odbiorców. Inspire to głównie partnerzy. Wydarzenie pozwoli lepiej poznać firmę i jej pracowników, z czego prawdopodobnie najmniej wyciągną konsumenci. Z drugiej strony Microsoft Inspire (dawniej WPC) jest wydarzeniem pełnym znaczenia, gdzie firma z Redmond spotyka się zarówno z mniejszymi, jak i największymi graczami i ekspertami z branży.

Konferencję zapowiedziała teraz oficjalnie Gavriella Schuster, CVP działu Worldwide Channels and Programs w Microsoft: "W Microsoft Inspire chodzi o coś więcej, niż tylko celebracja najwyższej klasy technologii i wspólnych osiągnięć społeczności partnerów. Nasz flagowy event partnerski dostarcza uczestnikom szansy prawdziwego połączenia z pracownikami Microsoft, ekspertami z branży i innymi partnerami. Microsoft Inspire służy ponadto skupieniu pasjonatów, by oddać głos technologii i skierować się ku pozytywnej zmianie". Wśród prelegentów znajdą się takie osobistości, jak Satya Nadella, Ron Huddleston, Judson Althoff, Gavriella Schuster, Toni Townes-Whitley czy Kirk Koenigsbauer.

Znana jest już tematyka konferencji - wszystkiego dowiemy się z Katalogu sesji. Nas interesuje jednak przede wszystkim Microsoft Inspire Vision Keynote, na którym najbardziej holistyczny i znaczący zarys wizji Microsoft przedstawi sam CEO, Satya Nadella. Bądźcie wtedy z nami! Jak zwykle na łamach CentrumXP będziemy relacjonować najważniejsze zapowiedzi i prezentacje.

Krzysztof Sulikowski
25 maja 2017, 12:28
936
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
25 maja 2017, 12:28
936
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.