Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Szykuje się integracja Adobe z aplikacją Team...

Szykuje się integracja Adobe z aplikacją Teams

Wielkimi krokami zbliża się kolejna konferencja prowadzona przez Microsoft, mianowicie Build 2017. Większość z obecnie dostępnych informacji na temat tego, co na niej ujrzymy to jedynie spekulacje. Dzieje się tak dlatego, iż gigant z Redmond stara się uzyskać efekt „Wow”, trzymając nas w niepewności aż do ostatniej chwili. Tym razem jednak dotarliśmy do przecieku, który uchyla rąbka tajemnicy, dzięki czemu poznaliśmy jeden z punktów programu.

Wszystko wskazuje na to że podczas konferencji omawiana będzie między innymi integracja Abobe Creative Cloud oraz Abobe Document Cloud z Microsoft Teams. Potwierdza to między innymi zrzut ekranu, który udało się wykonać pracownikom portalu MSPowerUser. Widać na nim przybliżony plan prezentacji, co pozwala na wstępne zorientowanie się, o czym będą mówić specjaliści na nadchodzącym wydarzeniu. Kluczowymi elementami nadchodzącej integracji wydają się być możliwość zarządzania zawartością Adobe Creative Cloud z poziomu Microsoft Teams przez zespół, oraz szersze wykorzystanie Adobe Sign.

Wszystko wskazuje na to że Teams okaże się niedługo jednym z najważniejszych narzędzi oferowanych przez giganta z Redmond (przynajmniej w kwestii workflow). Staje się on bowiem z biegiem czasu coraz bardziej rozbudowanym programem (czego dowodzi chociażby jego prezentacja na niedawnym #MicrosoftEDU), który już w chwili obecnej bywa niezastąpiony. Warto wspomnieć również o tym, że 23 maja czeka nas jeszcze jedna konferencja, tym razem przeprowadzona z Szanghaju pod szyldem #MicrosoftEvent. Jeśli zaś chodzi o nadchodzącą konferencję Build, na naszym portalu oczywiście znajdziecie odpowiednio obszerną jej relację.

Amadeusz Labuda
8 maja 2017, 11:05
951
Odsłony
Amadeusz Labuda
8 maja 2017, 11:05
951
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.