Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

Pobierz darmowe ISO Windows 10 Insider Previe...

Pobierz darmowe ISO Windows 10 Insider Preview build 14332

W zeszłym tygodniu Microsoft wypuścił nowy build Windows 10 Insider Preview o numerze 14332. Nie wniósł on zbyt wiele pod względem nowych funkcji, a przynajmniej nie tyle, co potężny 14328. Mając zestaw nowości, wprowadzający do tegorocznego uaktualnienia Anniversary Update, i odpowiednie poprawki, Microsoft mógł w końcu udostępnić obraz systemu w formacie pliku ISO.

Już wcześniej firma wypuściła pakiet narzędzi deweloperskich SDK Preview dla builda 14332. Teraz nadszedł czas na obraz ISO - pierwszy od czasu marcowego builda 14295. Obraz można pobrać z serwera Microsoftu, a następnie utworzyć nośnik instalacyjny (DVD, USB) lub zainstalować system na maszynie wirtualnej. Taka forma dystrybucji pozwala na czystą instalację. Oznacza to, że możemy wystartować z programem Insider Preview od najbardziej aktualnego builda, bez konieczności pobierania kolejnych aktualizacji. Obraz jest dostępny w ponad dwudziestu wersjach językowych, także w wersji polskiej.

Jak zaznacza Microsoft, "Będziesz mógł zainstalować build Windows 10 Insider Preview na urządzeniu, które aktywowano już wcześniej w Windows 10 lub przy użyciu klucza produktu Windows 10. Więcej szczegółów w artykule: Aktywacja w systemie Windows 10". Na stronie znajdziemy opis dziewięciu sposobów aktywacji systemu. Dlaczego jest ona istotna? "Aktywacja pozwala zweryfikować, czy dana kopia systemu Windows jest oryginalna i nie została użyta na większej liczbie urządzeń, niż jest to dozwolone w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft. W zależności od sposobu uzyskania systemu Windows 10 aktywacja odbywa się za pomocą uprawnień cyfrowych lub 25-znakowego klucza produktu" - wyjaśnia Microsoft. Do wyboru mamy wersję 32-bitową (2,8 GB) i 64-bitową (3,7 GB), wersję Enterprise, a także poprzednią kompilację 14295 w różnych edycjach.

Pobierz bezpłatnie: Windows 10 Insider Preview build 14332 ISO (Microsoft)

Krzysztof Sulikowski
7 maja 2016, 17:09
3 244
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
7 maja 2016, 17:09
3 244
Odsłony



Komentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.