Zamknij komunikat

Nowy Office 2013
Do góry Skomentuj

10 powodów, by zaktualizować system do Window...

10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: znajome doświadczenie

Windows 10 został ukończony już kilka dni temu, a tymczasem Microsoft przygotowuje klientów na jego przyjęcie Oczywiście wielu użytkowników wciąż nie zna nowego systemu, który do tej pory pojawiał się jedynie w testowych kompilacjach Insider Preview, które należało pobrać i zainstalować samodzielnie. Microsoft liczy na jak najszerszą i najszybszą adaptację Windows 10, stąd też pomysł na 10 nagrań, które zachęcą użytkowników do dokonania aktualizacji.

Pierwsze nagranie z serii podkreśla, że Windows 10 to środowisko, w którym poczujemy się jak w domu. Nowy system ma łączyć "to, co najlepsze z Windows 7 i to, co najlepsze z Windows 8". Znanego nam menu Start nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. W Windows 10 będzie ono nieco odmienione dzięki zastosowaniu dynamicznych kafelków, znanych z Windows 8. "Rób swoje ulubione rzeczy, ponieważ twoje rzeczy podążają za tobą" - w tym komunikacie chodzi oczywiście o możliwość synchronizacji naszych danych i ustawień pomiędzy wszystkimi naszymi urządzeniami z Windows 10.

"Rób oczywiste rzeczy, takie jak aktualizacja do Windows 10 z pulpitem, który znasz i kochasz...tylko lepszym i za darmo. Rób wspaniałe rzeczy" - głosi przesłanie filmu. Microsoft chce, by Windows 10 był postrzegany jako udane połączenie najlepszych cech Windows 7 i Windows 8. Podkreślenie nowego menu Start jest również istotne i powinno trafić do użytkowników, którzy niechętnie korzystają z obligatoryjnego w Windows 8 ekranu Start.

Do czasu ogólnoświatowej premiery Windows 10 pozostało już 9 dni. W tym czasie powinny pojawić się kolejne nagrania, w których Microsoft przedstawia najważniejsze cechy nowego systemu. O wszystkich interesujących materiałach będziemy Was informować na bieżąco!

Krzysztof Sulikowski
20 lipca 2015, 14:19
2 025
Odsłony
Krzysztof Sulikowski
20 lipca 2015, 14:19
2 025
OdsłonyKomentarze

Nie napisano jeszcze ani jednego komentarza. Twój może być pierwszy.

Dodaj swój komentarz

Zasady publikacji komentarzyZasady publikacji komentarzy

Redakcja CentrumXP.pl nie odpowiada za treść komentarzy publikowanych na stronach Portalu
i zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, które:

  • zawierają słowa wulgarne, obraźliwe, prowokujące i inne naruszające dobre obyczaje;
  • są jedynie próbami reklamowania stron internetowych (spamowanie poprzez umieszczanie linków);
  • przyczyniają się do złamania prawa bądź warunków licencyjnych oprogramowania (cracki, seriale, torrenty itp.);
  • zawierają dane osobowe, teleadresowe, adresy mailowe lub numery GG;
  • merytorycznie nie wnoszą nic do dyskusji lub nie mają związku z tematem komentowanego newsa, artykułu bądź pliku.