onex.store - nowy sklep CentrumXP

onex.store - nowy sklep CentrumXP

 CentrumXP
CentrumXP
19:00
18.08.2020
7894 wyświetlenia

Jak doskonale wiedzą nasi Czytelnicy, portalowi informacyjnemu CentrumXP od lat towarzyszy Sklep CentrumXP. Początkowo sklep był zorientowany wyłącznie na produkty, usługi oraz sprzęt firmy Microsoft, jednak z czasem jego asortyment poszerzał się o kolejne kategorie. W toku tej ewolucji postanowiliśmy zmienić formułę i przebudować nasz sklep, zmieniając jego funkcjonalność, wygląd i... nazwę!

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. A my zawsze idziemy do przodu - już nieprzerwanie od 17 lat. Wtedy też powstał najpopularniejszy w Polsce portal o technologii Microsoft - CentrumXP, zrzeszający pasjonatów i entuzjastów marki. Od tamtej pory dużo się zmieniło, ale zawsze naszym „oczkiem w głowie” był Sklep CentrumXP, który szybko został liderem w sprzedaży oprogramowania i usług chmurowych Microsoft dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Zrobiliśmy ogromne postępy - marka zaczęła otwierać się na nowe rynki i Klientów, a nowa nazwa od teraz stanowi integralną część firmy - Onex Group.

Sklep CentrumXP przekształciliśmy w onex.store i pod tą nową nazwą oddajemy go do użytku Wam — naszym Czytelnikom i Klientom! Sądzimy, że nowa nazwa sklepu lepiej odzwierciedla zmiany, które zaszły w nim na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Sklep CentrumXP to teraz onex.store

Na onex.store czeka na Was pełna oferta oprogramowania firmy Microsoft. Wśród niej znajdziecie system operacyjny Windows 10, wszystkie warianty pakietów Office 2019, Office 365, Microsoft 365, a także poszczególne usługi w chmurze oraz rozwiązania z rodziny Microsoft Azure. A to wszystko zawsze w świetnych cenach!

Sklep CentrumXP to teraz onex.store

Poza oprogramowaniem onex.store pełen jest sprzętu do biura oraz domu. W ofercie posiadamy gotowe komputery klasy PC, All-in-One, jak również laptopy, ultrabooki i tablety. W onex.store znajdziecie też smartfony z systemem Android oraz iOS. Dysponujemy także sprzętem serwerowym, projektorami, monitorami, drukarkami, podzespołami do komputerów PC, a także całą gamą akcesoriów komputerowych.

Sklep CentrumXP to teraz onex.store

Podsumowując: mamy nowy sklep, nową nazwę i logo! Reszta bez zmian - wciąż kupisz od nas oprogramowanie i sprzęt przy asyście profesjonalnej obsługi Klienta, a informacje ze świata Microsoft przeczytasz na łamach portalu CentrumXP. Tak jak zawsze! 😊


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexstore.pl

Polecamy również w kategorii CentrumXP