Złoto dla Internet Explorera

Złoto dla Internet Explorera

 Barłomiej Stryczek
Barłomiej Stryczek
16:46
01.08.2007
3950 wyświetleń
Internet Explorer - najczęściej używana przeglądarka na rynku została wybrana przez CompTIA (Computing Technology Industry Association) najbardziej wpływowym technologicznie produktem ostatnich 25 lat.

Produkty Microsoftu zajęły cztery czołowe miejsca na pięć w kategorii technologii informatycznych w podsumowaniu na dwudziestą piątą rocznicę istnienia CompTIA. Na drugim miejscu uklasyfikował się MS Word najczęściej używany edytor tekstu. Trzecie miejsce należy do Windows 95 - najszerzej używany system operacyjny. Produkt Apple - iPod został wybrany jednym z najlepszych produktów elektronicznych w historii, i jest jedynym produktem niewywodzącym się z Microsoft, który dostał sie do czołowej piątki, i wraz z arkuszem kalukalcyjnym Excel zajął czwarte miejsce.

Jak więc widać produkty ze stajni Microsoft zdetronizowały inne marki (McAffe, Adobe, BlackBerry) i przyniosły gigantowi z Rechmond triumf w rankingu. Ale czy zasłużony? Według 471 uczestników ankiety przeprowadzonej przez CompTIA w maju i czerwcu, która miała wyłonić zwycięzcę - tak.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.tmcnet.com/usubmit/2007/07/31/2825621.htm

Polecamy również w kategorii Internet Explorer