Zapraszamy na relację z konferencji Xbox na E3 2018

Zapraszamy na relację z konferencji Xbox na E3 2018

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:00
09.06.2018
0 komentarzy
717 wyświetleń

Towarzyszące najważniejszej konferencji gamingowej w tym roku wydarzenia już się rozkręcają, tymczasem za dokładnie 24 godziny swoją konferencję poprowadzi Microsoft. Według zapowiedzi będzie to największe show w jego historii na E3. Firma pełnić będzie rolę gospodarza we własnej auli Microsoft Theater, położonego w centrum Los Angeles. Keynote będzie oczywiście transmitowany na żywo, a o wszystkich nowinkach przeczytacie od razu na CentrumXP!

Xbox E3 2018 - relacja

Centralnym punktem wydarzenia będzie oczywiście Xbox, ale z uwagi na dostępność funkcji Xbox Play Anywhere użytkownicy PC z Windows 10 nie będą czuć się zawiedzeni. Przede wszystkim zobaczymy to, co na ten i następny rok szykuje Microsoft Studios. Fani spodziewają się zwłaszcza takich produkcji, jak Gears of War 5, Forza Horizon 4, Crackdown 3, Below czy nawet nowej odsłony Halo. Microsoft da też szansę zaprezentowania się zewnętrznym deweloperom, wśród których najprawdopodobniej znajdzie się nasze rodzime studio CD Projekt RED, które ma pokazać zwiastun (lub nawet gameplaya) długo wyczekiwanego Cyberpunka 2077. Po sukcesie, jaki odniósł Wiedźmin 3: Dziki Gon, hype na nową produkcję jest ogromny.

W tym roku nie spodziewamy się żadnych rewolucji sprzętowych, przynajmniej jeśli chodzi o samą konsolę Xbox One. Microsoft nie omieszka jednak pokazać ostatnich wersji kontrolera Xbox, takich jak dedykowany niepełnosprawnym Xbox Adaptive Controller czy przywrócony do życia po kilkunastu latach klasyczny kontroler Duke. Poza tym sporo uwagi firma poświęci wydarzeniom pobocznym. Wiemy już, że w Microsoft Theater będą miały miejsce aktywności Xbox FanFest i pokazy, a ponadto udostępnione zostaną stanowiska dla graczy. Szczególnie frapujące wydaje się oficjalne otwarcie Xbox Official Gear Shop, który prawdopodobnie będzie merchem podobnym do ThinkGeek, oferującym fanom różnego rodzaju gadżety gamingowe.

Konferencję Xbox na E3 2018 będzie można oglądać na żywo na platformie Mixer. Start w niedzielę o godzinie 22:00. Bądźcie też wtedy z nami na CentrumXP, bowiem będziemy prowadzić relację na żywo z całego przebiegu konferencji!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor