Zapraszamy na konferencję ITechDay 2019!

Zapraszamy na konferencję ITechDay 2019!

 CentrumXP
CentrumXP
19:19
03.01.2019
2017 wyświetleń

ITechDay to niesamowita szansa dla każdego fana technologii Microsoft. W tym roku również będzie okazja na udział w tym niezwykłym wydarzeniu, które skupia specjalistów pokazujących, jak wykorzystać nowoczesne technologie firmy Microsoft w biznesie. Organizowana przez Warszawską Grupę Użytkowników i Specjalistów Windows (WGUiSW) konferencja odbędzie się 7 marca 2019r. w siedzibie Wyższej Szkoły Menedżerskiej na warszawskiej Pradze. Z przyjemnością ogłaszamy, że Portal CentrumXP po raz kolejny objął patronat medialny nad ITechDay.

W tym roku tematami wiodącymi będą:

  • rozwiązania chmury publicznej i prywatnej,
  • aspekty gromadzenia i bezpiecznego przechowywania danych,
  • zapewnienie wysokiej dostępności,
  • automatyzacja zadań w środowiskach IT,
  • analiza i ocena zabezpieczeń infrastruktury IT.

Sesje będą odbywały się równolegle na trzech ścieżkach technicznych oraz jednej ścieżce biznesowej. Udział w konferencji ITechDay jest bezpłatny. Sesje poprowadzą znani prelegenci posiadający bardzo bogate doświadczenie praktyczne poparte wieloma certyfikatami zawodowymi.

Wierzymy, że zaproponowane hasła przypadną do gustu dając gwarancję prawdziwie technicznego wydarzenia. Zwyczajowo wraz z Partnerami zadbamy, aby wszyscy uczestnicy mieli szansę udziału w konkursach z nagrodami.
– dodają Organizatorzy

Rejestracja na ITechDay 2019 będzie uruchamiana w czterech pulach. Wciąż są jeszcze dostępne wolne miejsca. Zarejestrować się można na stronie wydarzenia: www.itechday.pl. Serdecznie zapraszamy!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.itechday.pl/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne