Zakochaj się (w Surface) podczas podróży pociągiem miłości

Zakochaj się (w Surface) podczas podróży pociągiem miłości

 Piotr Maciejko
Piotr Maciejko
21:44
28.01.2014
1 komentarz
1566 wyświetleń

Microsoft kilka dni temu wykorzystał ceremonię rozdania nagród Grammy do promocji swojego tabletu Surface 2. Kampania reklamowa na tym się nie kończy, firma postanowiła iść krok dalej i ufundowała darmową przejażdżkę z Hamburga do Monachium pociągiem, który nosi nazwę Surface Love Train.

Microsoft wyjaśnia na stronie The Surface Germany zasady, które towarzyszą temu przedsięwzięciu. Chętni na odbycie przejażdżki między dwoma niemieckimi miastami muszą zarejestrować się za pomocą odpowiedniego formularza. Najprawdopodobniej wynika to z faktu ograniczonej ilości miejsc. Pociąg wystartuje z Hamburga 14 lutego, krótkie postoje będą miały miejsce w Kolonii, Frankfurcie i Ludwigsburgu.

Całą akcję Microsoft kieruje głównie do osób samotnych, które mają szansę na spotkanie drugiej połówki właśnie w Surface Love Train. Pasażerowie otrzymają bezpłatne przekąski oraz napoje, planowana jest również niespodzianka. Rzecz jasna podczas podróży wszyscy będą mogli korzystać z tabletów Surface. Osoby, które zdecydują się na przejażdżkę pociągiem miłości będą musiały zorganizować podróż powrotną na własną rękę, gdyż Surface Love Train kończy swoją trasę w Monachium.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com/de-de/windows/lovetrain/default.aspx?WT.mc_id=MSCOM_DE_DE_Newsletter-Windows_Lovetrain

Polecamy również w kategorii Surface

Komentarze

  • Bartosz 11:51 03.02.2014

    Ograniczona może być liczba miejsc, nie ilość.

Skomentuj

Autor