YouTube 8K na Xbox One X dzięki aplikacji MyTube Beta

YouTube 8K na Xbox One X dzięki aplikacji MyTube Beta

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:16
10.11.2017
1 komentarz
1470 wyświetleń

CentrumXP próbowało już odpowiedzieć na pytanie Czy nowy Xbox One X jest wart swojej ceny? Bez wątpienia Xbox One X to konsola o wielkiej mocy i wielkim potencjale. Gry w 1080p i 60 fps mają być standardem, który konsola obsłuży bez mrugnięcia okiem i chwili zastanowienia. Można więc bez wahania założyć, że odtworzenie za jej pośrednictwem filmów w rozdzielczości 4K i 8K to nie będzie żaden problem.

8K na Xbox One X

YouTube oferuje filmy w takich rozdzielczościach od jakiegoś czasu. Teraz można będzie wykorzystać moc konsoli Xbox One X, aby cieszyć się perfekcyjną jakością obrazu nawet 8K. Wszystko to za sprawą aplikacji MyTube Beta, która to jest zewnętrznym klientem YouTube. Aplikacja jest aktualizowana regularnie i zawiera wiele opcji niedostępnych w oficjalnej aplikacji YouTube. Co ważne, MyTube jest wieloplatformowy – program będzie działać również na telefonach, komputerach i tabletach z Windows 10, telefonach z Windows 10 Mobile oraz Microsoft HoloLens.

Jest to na razie wersja beta aplikacji, jednak ze sporą dozą pewności można założyć, że obsługa wysokich rozdzielczości zostanie dodana w finalnej wersji aplikacji. Dzięki temu 1440p, 4K oraz 8K na dobre zagoszczą w domach posiadaczy Xbox One X.

Aplikację możecie pobrać z Microsoft Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/watch-youtube-videos-on-xbox-one-x-in-4k-8k-with-this-app

Polecamy również w kategorii Xbox One X

Komentarze

  • Autor 16:55 10.11.2017

    A Xbox One X przesyła w ogóle 8K?

Skomentuj

Autor