Xbox powraca w tym miesiącu na Tokyo Game Show 2021

Xbox powraca w tym miesiącu na Tokyo Game Show 2021

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:50
15.09.2021
1453 wyświetlenia

Konichiwa! Tokyo Game Show wciąż pozostaje jednym z największych na świecie wydarzeń, gdzie celebruje się gry wideo i kulturę gamingu. Show gromadzi fanów z całego świata, którzy cieszą się najnowszymi i najlepszymi grami. W tym roku impreza obchodzi swoje 25-lecie, a Xbox znów będzie na niej obecny. Co będzie miał do pokazania w stolicy kraju, w którym gaming jest niemal całkowicie zdominowany przez lokalne firmy — Sony i Nintendo?

Największy event gamingowy w Japonii i całej Azji przybiera w tym roku formę wydarzenia online. Tokyo Game Show 2021 ma na celu podkreślenie siły gier, aby zmniejszyć dystans między ludźmi, i niesie ze sobą inspirujące hasło "Zawsze będziemy mieć gry" ("We’ll always have games"). Microsoft potwierdził już udział Xboksa, który powróci w tym roku na scenę.

Ponieważ gry zbliżają do siebie ludzi, zapraszamy naszych graczy do świętowania radości i społeczności gamingu razem z nami. Podobnie jak w zeszłym roku będzie to program przygotowany dla naszych graczy w Japonii i Azji. Możecie spodziewać się świętowania z naszą społecznością w Azji oraz aktualizacji lokalnych, choć nie należy oczekiwać nowych globalnych debiutów. Oglądaj najnowsze aktualizacje regionalne wcześniej ogłoszonych gier, które pojawią się jeszcze w tym roku.
— Jeremy Hinton, Head of Xbox Asia, Microsoft

Tokyo Game Show 2021 Xbox Live Stream​ będzie streamowany dla graczy z Japonii i całej Azji w czwartek, 30 września, o godzinie 6pm JST (11:00 czasu polskiego). Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/09/14/xbox-returns-to-tokyo-game-show-2021/

Polecamy również w kategorii Xbox