Xbox pojawi się na Gamescom 2022. Wiemy już, czego się spodziewać

Xbox pojawi się na Gamescom 2022. Wiemy już, czego się spodziewać

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:09
07.07.2022
799 wyświetleń

Microsoft potwierdził obecność Xboksa na tegorocznej edycji Gamescom w Niemczech. Impreza odbędzie się w Kolonii, w dniach 23-28 sierpnia 2022 r. Gigant z Redmond poinformował już, czego można spodziewać się po jego pokazie. Sprawdźmy oficjalne oświadczenie dla prasy i przypomnijmy wcześniejsze zapowiedzi.

W oficjalnym komunikacie Microsoft pisze:

Jesteśmy podekscytowani, potwierdzając, że Xbox wraca na scenę show na Gamescom 2022 w Kolonii w Niemczech. Fani w Europie i na całym świecie mogą spodziewać się aktualizacji niektórych ogłoszonych gier, które trafią na Xboksa w ciągu następnych 12 miesięcy.

Z oświadczenia wynika, że na imprezie raczej zabraknie nowych zapowiedzi. Powinniśmy jednak dowiedzieć się więcej i zobaczyć nowe zwiastuny i/lub gameplaye z tytułów zaprezentowanych na Xbox & Bethesda Games Showcase w czerwcu. Bardzo możliwe, że wśród tych gier znajdą się Forza Motorsport (2023), Starfield, Redfall, Minecraft Legends i Diablo IV, których wydania zaplanowano na 2023 rok.

Gamescom 2022 przyjmie formułę hybrydową, będąc wydarzeniem jednocześnie fizycznym/personalnym, jak i transmitowanym online. Impreza rozpocznie się w środę, 24 sierpnia, i potrwa do niedzieli, 28 sierpnia tego roku. Wydarzenia online zaczną się natomiast dzień wcześniej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/xbox-presence-at-gamescom-2022-to-focus-on-next-12-months-updates-on-announced-games

Polecamy również w kategorii Xbox