Xbox Stream na gamescom 2021 już dziś! Gdzie to oglądać?

Xbox Stream na gamescom 2021 już dziś! Gdzie to oglądać?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:04
24.08.2021
1663 wyświetlenia

Już dziś, za kilka godzin startuje własny stream Xboksa na targach gamescom. Zgodnie z zapowiedzią na streamie poznamy nadchodzące nowości na konsole Xbox i PC z Windows. Będzie można go obejrzeć na Twitchu, YouTube, Facebook Gaming, Twitterze i innych kanałach społecznościowych Xboksa. Aby ułatwić Wam dotarcie do transmisji, udostępniamy wideo z nią poniżej!

90-minutowy Official Xbox Stream na gamescom 2021 wystartuje już za niespełna trzy godziny, a dokładniej o 19:00 czasu polskiego. Show będzie strumieniowany w 1080p 60 FPS, a niedługo potem pełna retransmisja będzie dostępna na kanale Xbox na YouTube w 4K 60 FPS. Pokaz będzie tłumaczony na 30 języków (napisy) i dostępne będą również dedykowane streamy z despkrypcją audio i amerykańskim językiem migowym.

Według Microsoftu, w przeciwieństwie do pokazu na E3 wcześniej w tym roku, który zasypał fanów nowymi grami, wydarzenie na gamescom będzie koncentrować się na lepszym spojrzeniu na nadchodzącą ofertę tytułów na wyłączność, wydań innych firm, a także nadchodzące gry w Xbox Game Pass.

Oczekuje się, że na półtoragodzinnym evencie zobaczymy nowe tytuły ekskluzywne dla Xboksa i Windows, a także aktualizacje gier wydanych przez Xbox Game Studios. Ponadto ujawnione zostaną nowości w Xbox Game Pass. Spodziewamy się zobaczyć takie produkcje, jak Forza Horizon 5, Halo Infinite, S.T.A.L.K.E.R. 2, Redfall, Age of Empires IV, a może nawet i Starfield.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/heres-how-you-can-watch-the-xbox-gamescom-2021-stream-later-today/

Polecamy również w kategorii Xbox