Xbox SmartGlass już na Androidzie

Xbox SmartGlass już na Androidzie

 Krzysztof Kapustka
Krzysztof Kapustka
16:29
27.10.2012
0 komentarzy
1685 wyświetleń

Aplikacja Xbox SmartGlass jest już dostępna na telefony z systemem Android. Można ją pobrać za pośrednictwem sklepu Google Play.

To kolejna już aplikacja dla Xbox, która skierowana jest do użytkowników Androida. Wcześniej Microsoft wydał My Xbox Live, który pozwalał użytkownikom śledzić ich statystyki w usłudze Xbox Live Achievements. Nowo wydany Xbox SmartGlass, podobnie jak jego Windowsowy odpowiednik, pozwala dodatkowo uzyskać zdalną kontrolę nad konsolą Xbox 360. Można zatem posłużyć się telefonem w celu wpisania adresu w konsolowym Internet Explorerze, a także nawigować po wideo, wliczając w to pauzowanie i wznawianie odtwarzania. Aby móc korzystać z programu, należy posiadać system Android w wersji przynajmniej 4.0. Niezbędna jest także subskrypcja do Xbox Live Gold.

Nadal nie pojawiła się zapowiadana przez Microsoft wersja SmartGlass na telefony z systemem iOS. Natomiast na urządzenia Windows Phone 8 aplikacja ma być dostępna jak tylko pierwsze telefony trafią do sprzedaży, tj. na początku lutego.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/xbox-smartglass-app-now-available-for-android

Polecamy również w kategorii Android

Komentarze

Skomentuj

Autor