Xbox One w nowym zestawie 1 TB z kontrolerem Elite

Xbox One w nowym zestawie 1 TB z kontrolerem Elite

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:13
31.08.2015
0 komentarzy
2119 wyświetleń

Sezon wakacyjny powoli dobiega końca, a znani producenci sprzętu już zapowiadają swoje propozycje na tegoroczną jesień i zimę. Kilka dni temu prezentowaliśmy wam zapowiedziany przez firmę Razer kontroler dla Xbox One. Urządzenie o nazwie Wildcat stanowić ma konkurencję dla produkowanego przez Microsoft kontrolera Elite, przede wszystkim za sprawą budowy i funkcji dla najbardziej wymagających graczy. Tymczasem firma z Redmond przedstawiła swoją nową propozycję: Specjalną edycję konsoli Xbox One z dyskiem hybrydowym o pojemności 1 TB i dołączonym kontrolerem Elite. Na horyzoncie jawi się też tańsza i charakteryzująca się ciekawym wzornictwem edycja kontrolera: Lunar White.

"Gry i gracze stanowią centralny punkt tego, czym się zajmujemy i punkt wyjścia dla poszukiwań najlepszych sposobów grania na Xbox. Dziś z nieukrywaną ekscytacją prezentujemy Xbox One Elite Bundle, całościowe doświadczenie gamingowe, w pełni naładowane funkcjonalnościami premium, które wniosą twoją grę na wyższy poziom. Obok matowego wykończenia Xbox Elite Premium posiada 1 TB dysk Solid State Hybrid Drive, który przechowuje ostatnio używane pliki na partycji solid state [SSD] i optymalizuje wydajność systemu, dzięki czemu może on działać o 20% szybciej w trybie oszczędzania energii. Oznacza to, że możesz spędzić więcej czasu w te święta, grając w najlepsze tytuły w historii Xbox, wliczając w to Halo 5: Guardians, Rise of the Tomb Raider i Forza Motorsport 6 - czytamy na blogu Xbox Wire.

Xbox One Elite Bundle

Najważniejszym elementem zestawu jest oczywiście kontroler Elite. Zgodnie z zapowiedziami Microsoftu, ma on charakteryzować się "prezyzją na poziomie pro". Ważną zmianą, która wyróżnia nowy kontroler, są wertykalnie osadzone pokrętła sterujące (paddle) w tylnej części urządzenia. Re-mapowane przyciski, wymienny D-Pad i kontrola nad czułością triggerów to tylko niektóre cechy "elitarnego" kontrolera. Zestaw z nowym kontrolerem jest już dostępny w przedsprzedaży na terenie USA. Jego cena w sklepach GameStop.com i MicrosoftStore.com wynosi 499 dolarów (ok. 1878 zł).

Xbox One Elite Controller

Microsoft przygotował też niespodziankę dla fanów oryginalnego wzornictwa. Xbox One Special Edition Lunar White Wireless Controller (na zdjęciu powyżej) to nowy kontroler, posiadający kilka nowych funkcjonalności (w porównaniu do standardowego modelu Xbox One Wireless Controller). Warto też wspomnieć o biało-czarno-złotym wykończeniu i specjalnej teksturze uchwytów, która poprawia komfort użytkowania. Kontroler wejdzie na rynek amerykański we wrześniu. Jego cena w sklepie GameStop.com wynosi 64,99 dolarów (ok. 255 zł).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.neowin.net/news/microsoft-announces-1tb-xbox-one-elite-bundle-with-hybrid-storage-high-end-controller

Polecamy również w kategorii Xbox One

Komentarze

Skomentuj

Autor